Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Jak obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku w Polsce?
zakłady bukmacherskie online

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku w Polsce?

Bukmacherzy bez podatku – dla jednych prawdziwy hit, dla innych nic specjalnego. Bez względu na to, jaki masz stosunek do tej oferty, poniżej podzieliliśmy się naszymi wskazówkami, dzięki którym lepiej wykorzystasz nieopodatkowany kupon.

Legalni bukmacherzy bez podatku: czy warto zaprzątać sobie głowę?

Mamy nadzieję, że wiesz, na czym polega zakład bez podatku, ale czujemy się zobowiązani, aby zacząć ten artykuł od wyjaśnienia jego zasad. Gdyby się okazało, że nie do końca się orientujesz, czym w istocie jest ta oferta, na pewno pod koniec lektury byłbyś rozczarowany.

Zakład bez podatku — przykład:

Załóżmy, że chcesz obstawiać zakłady u legalnych bukmacherów bez podatku. Zamierzasz postawić kupon za 10 zł. Gdybyśmy mieli do czynienia z tradycyjnym zakładem, wtedy Twoja stawka zostałaby pomniejszona o 12%. W naszym przykładzie: 10 zł – 12 %. Faktyczna stawka wyniosłaby 8.8 zł.

Dzięki temu, że mamy do czynienia z zakładem bez podatku, stawka nadal ma wartość 10 zł. To w oczywisty sposób wpływa na większą wygraną, w momencie, gdy trafisz kupon.

Teoria, która stoi za zakładami bez podatku

Zastanawiasz się teraz, co dzieje się ze wspomnianym 1,20 zł z powyższego przykładu? Jeśli tak to słusznie. Otóż to legalni bukmacherzy bez podatku, których znajdziesz na stronie najlepsibukmacherzy.com/bez-podatku/ biorą je na siebie. Oni pokrywają ten podatek, który w normalnych warunkach jest potrącany z początkowej wartości kuponu. Mamy nadzieję, że nie sądziłeś, że nasze Państwo byłoby tak łaskawe, by pozwolić komuś nie zapłacić podatku. Nawet reprezentacja Polski, gdy dostanie prezent finansowy od prezydenta za dobre wyniki (nie zdarza się to zbyt często), musi zapłacić podatek.

Abstrahując od tego, kto ma zapłacić podatek, faktem jest, że typer może więcej wygrać dzięki takiemu zakładowi. A przecież na tym każdemu najbardziej zależy.

Strategie obstawiania u bukmacherów bez podatku

Możesz teraz pomyśleć, jakie niby strategie można by zastosować przy omawianym rodzaju zakładów. Przecież kupon jak kupon — jedyna różnica to wysokość wygranej. No i tutaj nie możemy się w pełni zgodzić. Zresztą przeczytaj poniższe wskazówki.

Gra u kilku polskich bukmacherów bez podatku

Nie kieruj się sentymentami, jeśli chodzi o wybór strony do typowania meczów. Jeśli tylko trafisz na nową ofertę, w której możesz skorzystać z zakładu bez podatku — nie wahaj się. Zakładaj konto gracza, typuj wydarzenia i ciesz się z wyższej wygranej powiększonej o kwotę podatku.

Wybieraj “pewny grunt”

Zasada, o której tu mówimy tyczy się każdego rodzaju zakładów i głosi: jeśli nie jesteś doświadczonym typerem, nie porywaj się na trudne zakłady. Takie, które wymagają doskonałej znajomości zasad panujących w świecie bukmacherki i w realiach danej dyscypliny.

Wykorzystaj internet

Bukmacherzy w Polsce bez podatku to możliwość obstawiania zakładów na miejscu — w punkcie naziemnym, jak również w którymś z kanałów dostępnych za pośrednictwem internetu; mówimy o aplikacji mobilnej i stronie internetowej. Sprawdzaj w Google, gdzie najlepiej grać bez podatku.

Legalni bukmacherzy bez podatku – sprawy, o których musisz pamiętać

Zanim zdecydujesz się obstawiać, zwróć uwagę, że praktycznie zawsze zakład wolny od podatku wiąże się z koniecznością spełnienia określonych warunków. Na szczęście bukmacherzy bez podatku zawsze jasno komunikują je na stronie. Najczęściej należy pamiętać o następujących kwestiach.

Określone przedziały czasowe

Pamiętaj, że ten rodzaj zakładu często u polskich bukmacherów bez podatku dostępny jest tylko w określonych godzinach lub w określone dni. Zdarza się, że bukmacherzy te atrakcyjne zakłady udostępniają tylko w weekendy.

Zasady uruchamiania zakładu

Musisz zwrócić uwagę na tę istotną kwestię — czy bukmacherzy bez podatku automatycznie uruchamiają ten rodzaj zakładu, czy musisz podjąć jakieś konkretne działania. Na szczęście często po spełnieniu warunków, zakład bez podatku zostaje uruchomiony w sposób automatyczny.

Minimalna ilość meczów na kuponie

Nie każdy kupon wchodzi w skład promocji zakład bez podatku. Praktycznie zawsze występuje jako kryterium, minimalna ilość zdarzeń. Przeważnie mówimy o 3 zdarzeniach, więc większość graczy tyle wydarzeń skreśla na swoich kuponach.

Wysokość kursu jako warunek gry bez podatku

Gra bez podatku nie może być zbyt łatwa — bukmacherzy w Polsce bez podatku definiują dolną wartość kursów na każdy z meczów na kuponie, który ma się kwalifikować do gry bez podatku. Ale spokojnie… Nigdy ten kurs nie jest ryzykownie wysoki — najczęściej mówimy o wartości: 1,2 lub 1,3.

Warunki związane z bonusem powitalnym

Jeśli interesuje Cię bukmacher bez podatku, legalni bukmacherzy często tę formę promocji oferują w ramach programu powitalnego. To oznacza, że musisz tutaj dobrze zapoznać się z zasadami bonusu dla nowych graczy. Nie mamy dobrych wiadomości, ale słuszną opcją będzie szczegółowe zapoznanie się z regulaminem promocji, co nie jest zbyt pasjonującym zajęciem.

Rodzaj zakładu (przedmeczowy lub live)

Ostatnim z istotnych elementów, o których trzeba pamiętać, zanim zdecyduje się na typowanie bez podatku, jest sprawdzenie rodzaju zakładów objętych bonusem. Niekiedy firmy umożliwiają grę bez podatku tylko w przypadku spotkań przedmeczowych, co w oczywisty sposób wyklucza możliwość typowania zakładów live.

Czy to jest legalne?

Pewnie już rozmawialiśmy Twoje ewentualne wątpliwości, ale na wszelki wypadek potwierdzamy — polscy bukmacherzy bez podatku, którzy mają licencję na organizację zakładów, prowadzą w 100% legalną działalność. Pamiętaj tylko, aby nie interesować się tym, co oferują zagraniczni bukmacherzy bez podatku — gra u nich jest już przestępstwem.

Oceń