Together Magazyn » Więcej » Wyjazd » Gdzie odpocząć w Polsce zimą

Gdzie odpocząć w Polsce zimą

Lawendowa Osada w Przywidzu

Lawendowa Osada to magiczne i wyjątkowe miejsce, które powstało z marzeń. Urocze, klimatyczne chatki z kolorowymi okiennicami i zachwycające tereny pozwolą tu się zrelaksować i spędzić niezapomniany czas całej rodzinie. Zaledwie w promieniu trzech kilometrów od Lawendowej Osady są trzy piękne jeziora oraz dwa wyciągi narciarskie. W osadzie będziecie mieli również okazję skosztować posiłków przygotowanych na regionalnych produktach czy oddać się chwili zapomnienia w Wiosce SPA.

Dworek nad Wkrą we wsi Brudnice k. Żuromina

Drugiego tak klimatycznego i nietuzinkowego miejsca nie znajdziecie. W starym modrzewiowym dworku, który od pokoleń jest w rękach jednej rodziny, odpoczniecie od codziennej bieganiny i przeniesiecie się w miejsce, gdzie wydaje się, że stanął czas. Zimą można tu pojeździć na łyżwach, aktywnie spędzić czas na biegówkach. Również okolica dostarcza wielu atrakcji, ale nic tak nie ukoi, jak biesiada przy starym drewnianym stole zastawionym potrawami gotowanymi wg starych, rodzinnych przepisów.

Sielska Chata w Łebie Nowęcin

Marzy wam się choć na chwilę uciec nad morze, ale z dala od tempa miejskiego życia? Koniecznie wybierzcie się do Sielskiej Chaty. Przepiękny i klimatyczny ośrodek położony w malowniczej okolicy, z zachwycającymi apartamentami i ze strefą wellness to idealne miejsce na chwilę wytchnienia. W ośrodku macie możliwość skorzystania ze zdrowej kuchni i to praktycznie takiej, jaką tylko sobie zażyczycie: bezglutenowej, bezlaktozowej czy wegańskiej.

Agroturystyka „Pod Jeleniem” w Borzechowie

Hisilicon Balong

Stara leśniczówka ze skrzypiącymi podłogami, klimatyczny kominek i przepyszna dziczyzna według tajnego przepisu gospodarza… Pod Jeleniem odnajdziecie spokój i przestrzeń, bo po sąsiedzku – tuż nad zachwycającym Jeziorem Borzechowskim Wielkim – znajduje się najstarsze arboretum w Polsce. Park zachwyca zarówno latem, jak i zimą. Chcecie chwili zapomnienia od codzienności? Po prostu tu przyjeźcie i poczujcie atmosferę Borów Tucholskich.

5/5 – (1 głosów)