Together Magazyn » Aktualności » Galeria Madison – zmiany na 14-lecie

Galeria Madison – zmiany na 14-lecie

Choć już od 2003 r. Galeria Madison jest obecna w centrum Gdańska, to ciągle dostosowuje się do zmieniających się potrzeb klientów. Latem otwarta została nowa przestrzeń restauracyjna z czterema nowymi lokalami gastronomicznymi, a jest to dopiero początek zmian zaplanowanych w Madison na ten i kolejny rok. Z okazji 14 już urodzin, które Galeria obchodzi w listopadzie, klienci będą mogli liczyć na atrakcje w postaci darmowych biletów do kina i szansę na wygranie karty zakupowej VISA o wartości 7 000 zł do wykorzystania w sklepach Galerii Madison.

Od maja Madison realizuje projekt rewitalizacji obiektu, który potrwa do połowy 2018 roku i sprawi, że Galeria nabierze zupełnie nowego wyglądu. Pierwszym etapem projektu było stworzenie zupełnie nowej strefy gastronomicznej na drugim piętrze, nazwanej Madison Food Zone. Nowa strefa restauracyjna z widokiem na ulice Starego Miasta oferuje ciepłe, przyjazne przestrzenie – od klimatycznych stolików dedykowanych dla 2 osób, po wspólną przestrzeń konsumpcyjną w środkowej części strefy food courtu oraz wysokie stoły barowe (tzw. common tables) do wspólnego biesiadowania, dla nawet 8 osób.

Już na wiosnę przyszłego roku, na drugim piętrze – w strefie Madison Food Zone powstanie także taras, zlokalizowany nad wejściem głównym do Galerii, który jednocześnie poszerzy przestrzeń konsumpcyjną Madison Food Zone. Dzięki temu klienci Galerii będą mogli cieszyć się podczas lunchu otwartą przestrzenią na świeżym powietrzu.

W ramach projektu także fontanna na poziomie -1 zostanie zamieniona w wygodną strefę relaksu i odpoczynku, umilając klientom czas spędzony w Centrum. Na pierwszym piętrze powstanie natomiast wygodna strefa coworkingowa, czyli miejsce przeznaczone dla studentów oraz klientów czekających na spotkania biznesowe. Motywem przewodnim transformacji wnętrz Galerii Madison są naturalne, jasne materiały inspirowane duńskim stylem aranżacji wnętrz. Nowe meble i dekoracje cechują się prostotą, funkcjonalnością i przyjaznymi, pastelowymi kolorami. Właśnie zakończył się też konkurs kreatywny na wymarzoną przestrzeń miejską, idealną do spędzania czasu, a jego wyniki stanowią źródło inspiracji do dalszych zmian w Galerii.

Odświeżeniu architektury wnętrz Galerii Madison towarzyszy także odświeżanie jej oferty – otwierają się kolejne sklepy, restauracje i punkty usługowe. Najnowszą marką, która w ostatnim czasie pojawiła się w Galerii Madison jest pierwszy w Trójmieście sklep „Król” z ofertą dla mężczyzn, poszukujących garniturów szytych na miarę, wymagających indywidualnego podejścia i wysokiej jakości produktu. Z kolei w Madison Food Zone można zjeść lunch w jednej z czterech nowych restauracji – Olimp, Like Thai, Ninja Rolls i Berlin Döner Kebap. Olimp oferuje różnorodne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Fani kuchni azjatyckiej z chęcią pójdą do Like Thai, gdzie znajdą zupy, sałatki, dania z ryżem i makaronem, a także egzotyczne koktajle i desery. Modne i zdrowe handrolls, czyli niepokrojone sushi, dostępne są w Ninja Rolls zaś Berlin Döner Kebap zaprasza na klasyczne tureckie dania przygotowywane z najwyższej jakości składników. Oczywiście zachęcamy także do korzystania z oferty restauracji i kawiarni, które obecne są od dawna w Galerii i cieszą się popularnością wśród klientów: Subway, Billy’s American Restaurant, Masala, Bioway Mix, Costa Coffee, lodziarni Grycan i cukierni Sowa, Dom Czekolady oraz Pellowski.

Przez cały listopad Madison będzie świętował swoje 14. urodziny. Z tej okazji Galeria będzie miała do rozdania 1000 biletów do Multikina. Klienci, którzy dokonają zakupów w sklepach Galerii Madison na łączą sumę 400 zł, będą mogli odebrać podwójne bilety przy specjalnym urodzinowym stanowisku, podczas trzech weekendów listopada: 10-12, 18-19 i 25-26. Dodatkowo każdy klient, który odbierze bilety, będzie miał szansę wygrać kartę zakupową VISA o wartości 7 000 zł. Aby wziąć udział w zabawie konkursowej o nagrodę główną, uczestnik promocji będzie musiał oszacować wagę cyfry 14, ustawionej przy wejściu głównym i wpisać ją na specjalnym kuponie konkursowym dostępnym u obsługi stoiska urodzinowego. Uczestnik, który oszacuje wagę z największą dokładnością, zdobędzie nagrodę główną tj. kartę przedpłaconą na zakupy w Galerii Madison. Nagroda zostanie przyznana w dniu urodzin, 26 listopada, po oficjalnym ważeniu cyfry 14, o godzinie 19:30. Nie będzie to jedyne listopadowe wydarzenie w Galerii. Już 24 listopada w tzw. czarny piątek (Black Friday), który jest tradycyjnym dniem rabatów na całym świecie, w sklepach Galerii Madison dostępne będą również specjalne oferty i zniżki, przygotowane przez sklepy specjalnie na tę okazję.
Galeria Madison serdecznie zaprasza do zapoznania się z nową ofertą, a także do wspólnego świętowania 14. urodzin.


Madison to śródmiejska galeria handlowa o całkowitej powierzchni najmu 30 000 mkw., zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska. Oferta obejmuje ponad 100 popularnych marek sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych zlokalizowanych na pięciu poziomach. Wśród najemców znajdują się m. in.: Piotr i Paweł, New Yorker, Douglas, W.Kruk, Orsay, Reserved, Mohito i Wólczanka. Do dyspozycji klientów jest też Fitness Klub Calypso, centrum medyczne z kliniką i laboratoriami Invicta oraz część biurowa. Więcej informacji: www.madison.gda.pl

5/5 – (1 głosów)