Together Magazyn » Aktualności » Franzo Rattan

Franzo Rattan

Rattan i wiklina w ogrodzie? Nie! Teraz te eko-trendy i naturalne materiały wkraczają do wnętrz. Lekkie i delikatne dodają przestrzeni subtelności, rozświetlają ją i dodają designerskiego uroku. Sploty z ratanu przepięknie zdobią także pokój dziecięcy. Najlepszym tego dowodem jest kolekcja mebli Franzo Rattan.

Kompozycja

Ratanowe i wiklinowe wyroby cieszą się ogromną popularnością od wielu lat, teraz jednak na dobre wracają do łask. Ratanowa kołyska w pokoju dziecięcym sprawia, że pomieszczenie nabiera finezyjnego charakteru i subtelności. Ratan idealnie komponuje się z wnętrzami, w których dominują naturalne materiały. Stare belki, drewno, bambus czy bawełna – takie kompozycje połączone z ratanem zachwycają.

Naturalność

Na przestrzeni lat wiklinowe meble czy dodatki można było dostać w wielu kolorach. Obecne trendy stawiają jednak na naturalne odcienie tego materiału.

Pokój dziecięcy

Wiklinowe kolekcje dziecięce proponowane przez Franzo Rattan utrzymane są w delikatnej i subtelnej stylistyce. Każdy mebel łączy w sobie unikalne wzornictwo oraz naturę. Nowa kolekcja Vintage Franzo Rattan inspirowana jest latami 50. i 60. Kołyski, łóżka, łóżeczka, fotele czy stoliki – z meblami z kolekcji Vintage można stworzyć klimatyczny, ciepły i przytulny pokój dziecięcy.

Oceń