Together Magazyn » Więcej » Hobby » Ferie w Kręgielni MK Bowling

Ferie w Kręgielni MK Bowling

fot. Ferie, MK Bowling, Magazyn Together

Kręgielnia MK Bowling w CH Manhattan w centrum Wrzeszcza zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz gimnazjum w okresie zimowych ferii (12-28 luty) do Kręgielni.

W tym okresie odbywać się będą zajęcia sportowo – rekreacyjne, na których będzie można poznać zasady gry w kręgle klasyczne oraz doskonalić technikę rzutu, rozbiegu.

Kręgielnia dysponuje czternastoma torami do gry, wśród nich są tory wyposażone w bandy ułatwiające grę dzieciom. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. Kręgielnie MK Bowling to jedne z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w profesjonalny sprzęt. Na torach czeka na Państwa zawsze miła i fachowa obsługa oferująca instruktaż oraz pomoc.

Gra w kręgle (bowling) – to sport, który bardzo szybko zdobywa sobie popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Mówiąc z pewnym przymrużeniem oka, gra polega na toczeniu kuli po torze i strącaniu pinów (kręgli). Jest to nieskomplikowana gra, która nie wymaga szczególnych zdolności by zacząć grać i czerpać z tego wiele przyjemności. Pomimo swej prostoty, by dojść do poziomu profesjonalnego, wymaga precyzji i ćwiczenia.

Gra w kręgle, to doskonały sposób na aktywny wypoczynek po pracy i ponowne naładowanie się energią. To także okazja by zabrać ze sobą rodzinę i zasmakować sportowych emocji. To także sposób by spędzić trochę czasu wraz ze znajomymi w sposób inny niż zwykle.

Koszt zajęć już od 6 zł za grę od osoby.

Informacje oraz zapisy dzieci pod numerem telefonu: 58 76 77 137

Oceń