Together Magazyn » Edukacja » Ferie na tropie Yeti!

Ferie na tropie Yeti!

Yeti, zwany też „człowiekiem śniegu”, rzekomo żyje na wysokości ponad 5000 m n.p.m., w miejscach odludnych, pokrytych śniegiem i w większości dotąd niezbadanych – nie daj się zwieść legendom. Ostatnio widziano go u nas, w Loopy’s World! Nie zwlekaj i przestań zastanawiać się, czy to możliwe, przygotuj się na „Survival Tropem Yeti” i odwiedź nas podczas ferii zimowych! Bądź pierwszą osobą, która stanie twarzą w twarz z Yeti!

Już niebawem rozpoczną się ferie zimowe. To szczególny okres dla dzieci – bez względu na wiek, czekają na nie wszyscy! Odpoczynek od nauki wywołuje szczery uśmiech i jest okazją do wspólnych zabaw w gronie rodziny i przyjaciół. Dla tych, którzy ferie zimowe będą spędzać w Trójmieście, największe na Pomorzu rodzinne centrum rozrywki przygotowało moc atrakcji. Od 15 do 26 lutego Loopy’s World zamieni się w zimowy survival tropem Yeti. Codziennie rano czekamy na najświeższe wieści, gdzie widziany był „człowiek śniegu” i od razu tam ruszamy! Przemierzać będziemy Alaskę, Alpy, Grenlandię, Himalaje, Syberię, Karpaty, a także Antarktydę. Każdy dzień ferii to inna podróż śladami Yeti. Na dzieci czekają aktywne zadania, łamigłówki i zagadki. Jeżeli chcecie razem z nami odwiedzić niezbadane zimowe krainy i wytropić tajemniczego „człowieka śniegu”, musicie koniecznie odwiedzić Loopy’s World podczas zimowych ferii!

Organizowany w Loopy’s World „Survival Tropem Yeti” to propozycja zarówno na jednodniową wycieczkę – zgromadzone w centrum atrakcje oraz przygotowane na czas zimowych ferii animacje to gwarancja dobrej zabawy. Odwiedziny w aktywnym centrum rozrywki to odpowiednia propozycja także dla tych, którzy chcą zaplanować dzieciom rozrywkę na dłuższy okres wolnego od szkoły – dzięki karnetom skorzystać można z atrakcyjnej ceny wstępu, a każdego dnia ferii na dzieci czekać będą nowe zabawy i zagadki.

Na „Survival Tropem Yeti” zapraszamy codziennie od 15 do 26 lutego. Każdego dnia planujemy trzy wyprawy, które zaczynać się będą od godz. 12:00, 14:00 i 17:00. Wszystkie animacje i aktywne przygoda śladami „człowieka śniegu” dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia wchodzą gratis.

Oceń