Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Czy warto wybrać torebki ze skóry? Które modele są modne w tym sezonie?
torebka damska

Czy warto wybrać torebki ze skóry? Które modele są modne w tym sezonie?

Torebki są tymi dodatkami, które od zawsze towarzyszą kobietom. Pozwalają im na zabieranie ze sobą wszystkich potrzebnych akcesoriów, ale też stanowią ważny element stylizacji, który pomaga w jej indywidualizacji. Zobaczmy zatem, po jakie modele warto sięgać w sezonie jesień/zima 2022.

Torebki ze skóry zawsze są odpowiednie

Zanim jednak przejdziemy do współczesnych trendów, pragniemy podkreślić, że torebki ze skóry zawsze są modne i wszystkie kobiety chętnie po nie sięgają. A nawet jeśli nie, może pora zacząć?

Skórzane torebki damskie, które można znaleźć między innymi w sklepie Wojewodzic: https://wojewodzic.com.pl/torebki-damskie-870, odznaczają się wyjątkowo wysoką wytrzymałością. Są odporne zarówno na działanie warunków zewnętrznych, jak też na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Wszystko dlatego, że zostały wykonane z najlepszej jakości skóry i są nie tylko idealnie zaprojektowane, ale też wykonane z wielką dbałością o szczegóły.

Co więcej, torebki ze skóry są uwielbiane ze względu na to, że niezależnie od stylizacji prezentują się elegancko. Są dokładnie tym, czego potrzebują kobiety: dodatkiem, podkreślającym ich piękną stylizację.

Torebka-plecak

Czy zdarza ci się, że biegnąc do pracy, żałujesz posiadania torebki? Plecak w wielu sytuacjach byłby wygodniejszy, ponieważ można zarzucić go na oba ramiona i nigdy się z nich nie zsuwa. Nie przeszkadza na boku, a kiedy nawet zapakujemy go po sam brzeg, nie jest aż tak niewygodny i nie wpija się w ramię tak, jak potrafią robić to torebki.

Właśnie dlatego w sezonie jesień/zima 2022 do łask wróciły plecaki oraz torebki połączone z funkcją plecaka. Dzięki nim zyskasz wszystkie zalety obu tych dodatków i będziesz jednocześnie wyglądać elegancko, modnie i odrobinę sportowo.

Duża torebka typu shopperka

Lubisz robić zakupy po drodze do domu i zawsze wszystko wpychasz do torebki? Mamy na to rozwiązanie, zainspirowane tegoroczną modą! Po prostu zainwestuj w dużą torebkę shopperkę, która sprawi, że rzeczy już zawsze będą się w niej mieścić. To torebka typu worek, w której po prostu nie musisz przejmować się układaniem i selekcjonowaniem akcesoriów. Jeśli nawet ma przegródki, wykorzystasz je na drobne, ważne akcesoria, jak telefon i portfel. A resztę po prostu ułożysz warstwami, by szybko dostarczyć do domu w jednym, wygodnym opakowaniu.

Małe torebki z łańcuszkiem

Kontrastem dla codziennych stylizacji mogą być eleganckie torebki z łańcuszkami, które będziesz wybierać na ważniejsze okazje. Ich skórzane wersje zawsze będą prezentować się najlepiej, dlatego nie wahaj się przed wyborem jednej z nich! Możesz nawet pokusić się o minitorebkę, która zagościła obecnie na wybiegach.

Przykładem klasycznej, małej torebki może być piękna czarna torebka skórzana z kolekcji Gold na łańcuchu marki Wojewodzic. Idealnie sprawdzi się podczas ważniejszych spotkań biznesowych i większych wyjść (do teatru, restauracji, na przyjęcie), ponieważ wygląda na lekką i poręczną, a do tego luksusową. Co więcej, jej uniwersalny czarny kolor sprawia, że pasuje do wszystkich strojów, butów i stylizacji.

fot. materiały prasowe

Oceń