Codzienny pośpiech i praca zawodowa sprawiają, że nie zawsze mamy możliwości, by wspólnie spędzać czas z rodziną. Coraz więcej rodzin decyduje więc wspólne posiłki w restauracji. Wybór odpowiedniego lokalu, takiego jak Avocado Sushi w Sopocie, sprawia, że udaje się nam połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jeśli planujemy dłuższy spacer z dziećmi, oczywiście powinniśmy uwzględnić konieczność z korzystania z oferty restauracji. Ulubionym miejscem na spacery mieszkańców Trójmiasta jest Sopot. I właśnie tutaj, w samym centrum miasta, w budynku Domu Zdrowego, ma swoją siedzibę restauracja Avocado Sushi. Bezpośrednie sąsiedztwo morza, wyjątkowe potrawy i niepowtarzalny klimat sprawiają, że rodziny chętnie wybierają właśnie tę restaurację. Z jej oferty możemy skorzystać również wówczas, gdy towarzyszy nam czworonożny przyjaciel – znajdzie się i dla niego miejsce wraz z miseczką świeżej wody.

W menu restauracji Avocado znajdziemy propozycje dla całych rodzin. Dobra kuchnia nie powinna mieć przecież ograniczeń wiekowych. Staranny dobór składników sprawi, że każdy członek rodziny znajdzie tutaj coś wyjątkowego dla siebie. Połączenie tradycyjnej kuchni azjatyckiej i świeżych warzyw od lokalnych dostawców przypadnie wszystkim do gustu.

Dla dzieci również ważna jak posiłek jest możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu z rodzicami. Restauracja Avodaco oferuje takie możliwości. Jest tutaj dostępny kącik przeznaczony dla najmłodszych gości. Ciekawym przeżyciem może być też obserwowanie pracy sushi mastera, który na oczach dzieci przygotowuje wyjątkowe przysmaki specjalnie dla nich. Katien sushi bar to serce lokalu. Specjalnymi łódeczkami potrawy płyną tutaj wprost do gości. Tak naprawdę rodzice nie muszą się martwić o dodatkowe atrakcje dla swoich pociech – wystarczy, że spędzą wspólnie czas ze swoimi dziećmi w Avodaco Sushi.

Kuchnia w tej restauracji inspiruje i zachęca do zapoznania się z azjatyckimi odcieniami smaku. Oprócz potraw sushi, na pewno warto skosztować wyjątkowego i dużego homara z własnej hodowli. To prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Pochodzący z Doliny Radości pstrąg, który jest podawany podawany z japońskim risotto, z dodatkiem zielonych warzyw, to równie interesujące danie, które stanowi niezwykle udaną syntezę kuchni lokalnej i Wschodu. Dzieciom szczególnie powinny przypaść do gustu desery, wśród których króluje nasz delikatny mus z białej czekolady podawany z malinami i kruszoną bezą. Każda wizyta w restauracji Avocado Sushi to połączenie rozkoszowania się wysoką jakością serwowanych potraw i niebanalną atmosferą, w której dobrze poczuje się każda rodzina. Przytulne wnętrze, miękkie i szerokie fotele oraz stonowana kolorystyka – to wszystko sprawia, że zawsze chce się tutaj wracać.

Podobne

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany