Together Magazyn » Aktualności » Audio-video: mariaż biznesu i sztuki multimedialnej

Audio-video: mariaż biznesu i sztuki multimedialnej

Zapraszamy na subiektywno-praktyczny przewodnik po rozwoju kierunków audio-video przygotowany przez znakomitych gości: Macieja Szupicę, Pawła Łaźniaka, Marcina Szulca i Denisa Grzechnika.

Z przyjemnością zapraszamy na kolejną odsłonę „Startup Your Weekend” – wydarzenia z cyklu inspirujących spotkań poświęconych szeroko pojętej przedsiębiorczości, projektowaniu, nowym technologiom oraz tematom pokrewnym.

Kiedy: 16.10.2015 (piątek), godz. 17:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala Kinowa
Wstęp: wolny, obowiązują zapisy: www.ppntsyw15.evenea.pl

Podczas spotkania „Audio-video: mariaż biznesu i sztuki multimedialnej” prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą wskazówek jak osiągnąć sukces na polu audio-wizualnym. Naszymi gośćmi będą przedstawiciele firm Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego działający w branży multimedialnej. Swoje projekty zaprezentuje m.in.:

Paweł Łaźniak – CEO parkowej firmy VR One opowie o ewolucji multimediów wykorzystywanych w biznesie na podstawie własnego, ponad 10-letniego doświadczenia w branży.

Zaś w temat multimediów w sztuce i ciągle zmieniających się trendów wprowadzi nas trójmiejski artysta multimedialny – Maciej Szupica.

Na koniec zaprezentujemy projekt audiowizualny przygotowywany przez dwóch Parkowiczów – Marcina Szulca oraz Denisa Grzechnika, którzy podzielą się wynikami swojej dotychczasowej pracy z zakresu mappingu 3D, wykorzystanego do oprawy wizualnej dla ich autorskiej muzyki.

 prel Paweł Łaźniak – montażysta, dyrektor artystyczny, współwłaściciel agencji video, realizował projekty m.in. dla Sony, Shell, Heineken, MTV 4FunTV Extreme Sports Channel i T-mobile, obecnie CEO parkowej firmy VR One zajmującej się wirtualną rzeczywistością http://www.vrone.pl/.

prel2Maciek Szupica aka Monsieur Zupika – absolwent Wydziału Grafiki ASP w Gdańsku oraz Rzeźby. Wykładał od 2007 do 2014r. na wydziale Grafiki w pracowni Grafiki Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Współrealizator, autor różnorodnych projektów. Realizując prace z zakresu grafiki, plakatu, filmu, video, performance, fotografii. Interesuje się̨ łączeniem form. Najmocniej jednak poświęcił się sztuce video , działaniom performatywnym oraz instalacjom interaktywnym . W swoim dorobku ma kilkadziesiąt videoclipów.

Oceń