Together Magazyn » Styl życia » A gdyby tak… zostać liderem w swoim otoczeniu?

A gdyby tak… zostać liderem w swoim otoczeniu?

Bycie liderem to niełatwa sprawa. Wiąże się z wielką odpowiedzialnością, wymaga poświęcenia swojego czasu i wiele zaangażowania. Jednak obok obowiązków jest tam także miejsce na rozwijanie siebie, zdobywanie cennych doświadczeń i poszerzanie swojej wiedzy. Widzisz w tym siebie? Jesteś zainteresowany? Co TY możesz zrobić, żeby zostać liderem?

Odpowiedzią na to jest stworzony przez Fundacje Dla Was projekt „Współczesny Wielowymiarowy Wolontariat”, zakładający utworzenie nowoczesnej platformy WWW, która będzie dostępna dla wszystkich obywateli i miała charakter „pomostu” łączącego wolontariuszy oraz organizacje pozarządowe. Zamieszczane będą na niej informacje odnośnie projektów przeprowadzanych przez organizacje oraz będzie prowadzony nabór wolontariuszy do danych działań.

Pewnie chcesz wiedzieć jakie jest w tym zadanie lidera? Oprócz tego, że będzie on pełnił rolę banku wiedzy, którą zdobędzie na licznych szkoleniach organizowanych przez naszą fundację, zostanie także przedstawicielem szkolnego środowiska. Jednak najważniejsze jest to, że będzie miał możliwość zebrać grupę znajomych oraz osób chętnych do udziału w świetnym projekcie! Na platformie zamieszczane będą przeróżne wydarzenia, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś fajnego, w czym się czuje najlepiej ale co najważniejsze – zwiększy swoje doświadczenie i poszerzy kręgi znajomości!

Wszystkim liderom oferujemy profesjonalne szkolenia, na których dowiedzą się więcej o swojej funkcji oraz o tym, jak rozwijać własne kompetencje. Będą mieli możliwość kreatywnej współpracy w grupie, wymiany pomysłów i pozyskania nowych znajomości. Ponadto każdy uczestnik otrzyma certyfikat, który pozwoli na otworzenie szerszej drogi kariery każdego uczestnika!

Jeśli widzisz siebie w tej roli, chcesz pomóc i jednocześnie zyskać nowe doświadczenia – nie wahaj się! Na zgłoszenia czekamy do 31.10.2015r.

Zgłoś się do nas: kontakt@dlawas.org

Zajrzyj też na naszą stronę: http://dlawas.org/ albo bezpośrednio na stronę projektu, która ruszy już w grudniu: http://misjawolontariat.org/

Projekt dofinansowano ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

lakat2

Oceń