Together Magazyn » Aktualności » Rodzinne ferie zimowe 2017? Na Mazurach!

Rodzinne ferie zimowe 2017? Na Mazurach!

Tradycyjnym kierunkiem rodzinnych wyjazdów podczas ferii zimowych są kurorty położone w górach. Zatłoczone drogi, trudności w znalezieniu atrakcyjnej cenowo oferty, wreszcie: nie zawsze wysoka jakość usług – to wszystko również jest efektem wzmożonego zainteresowania sezonowymi wyjazdami w góry. Tymczasem okazuje się, że atrakcyjne ferie zimowe można spędzić znacznie bliżej!

Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa jest położony z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem nieopodal dużych ośrodków miejskich. Dojazd z Gdańska zajmuje dwie godziny, a z Olsztyna – zaledwie 10 minut. Tyle czasu potrzebujemy, by znaleźć się w otoczeniu dziewiczych lasów sosnowo-świerkowych, które okalają Zalesie. Cisza, spokój i naturalne walory przyrodnicze sprawiają, że można tutaj znaleźć ukojenie o każdej porze roku, również zimą.

Ferie zimowe 2017 – co w ofercie?

Oferta Ośrodka Zalesie Mazury Active Spa obejmuje wiele atrakcji, które sprawią, że pobyt w tym miejscu będzie niezapomnianą przygodą. Jest to również rozwiązanie korzystne cenowo, co łatwo można sprawdzić, porównując konkurencyjne oferty. W Zalesiu można m.in. liczyć na pełne wyżywienie (6 posiłków dziennie). Zaplanowano też wieczory z kuchnią warmińską i kuchniami świata. Codziennie w godzinach 11.00–16.00 jest dostępny snack bar dla dzieci. Magiczny wieczór będzie można spędzić przy ognisku, wspólnie piekąc kiełbaski.

Oczywiście pobyt w Zalesie Mazury Active Spa to nie tylko doznania kulinarne. Będzie można wziąć udział w kuligu lub przejażdżce wozami po lesie, do dyspozycji pozostają basen rekreacyjny ze strefą Happy Kids oraz Kraina Relaksu Spa (sauna sucha, sauna infrared, łaźnia parowa, caldarium, balia, jacuzzi, piaszczysta plaża relaksacyjna). Pakiet Active (dla dorosłych) obejmuje: poranną rozgrzewkę i Nordic Walking po lesie, aqua aerobik na basenie, ćwiczenia z instruktorem w sali fitness oraz zajęcia indywidualne z trenerem fitness.

Specjalne atrakcje dla dzieci

Podczas pobytu w Zalesie Mazury Active Spa dzieci na pewno nie będą narzekać na nudę. Program dla najmłodszych obejmuje wiele atrakcji, które pozwolą aktywnie spędzić czas. Warto wymienić choćby: sportowe zawody rodzinne z nagrodami, rywalizację rodzinnych zaprzęgów czy miniturniej hokeja na śniegu.

Na co jeszcze mogą liczyć najmłodsi goście, którzy tej zimy odwiedzą wraz z rodzicami Zalesie Mazury Active Spa? W programie pobytu zaplanowano m.in.:

 • Mini Dyskotekę;
 • animacje dla najmłodszych (w Bajkolandii i na świeżym powietrzu);
 • KIDS SPA (niespodzianka dla dzieci);
 • zawody na najzabawniejszego bałwana;
 • korzystanie z Bajkolandii (placu zabaw dla dzieci);
 • strefę Playstation w Bajkolandii;
 • MINI ZOO;
 • dostęp do biblioteki dla dzieci, z bogatym zbiorem;
 • udostępnienie wypożyczalni gier planszowych dla dzieci;
 • warsztaty plastyczne dla dzieci;
 • wypożyczalnię sanek, jabłuszek;
 • cymbergraj, mini piłkarzyki;
 • zabiegi KIDS SPA.

Przyjazne miejsce dla dzieci i rodziców

Zalesie Mazury Active Spa to obiekt, który spełnia najwyższe standardy pobytu dla dzieci i rodzin. Dołożono wszelkich starań, aby najmłodsi goście czuli się tutaj komfortowo i wywieźli z Zalesia wyłącznie najlepsze wrażenia. W pokojach m.in. zadbano o zabezpieczenie kontaktów, zapewnienie wanienek do kąpieli i innych przydatnych akcesoriów. Dostępny jest również kanał z kreskówkami dla dzieci. W jadalni na najmłodszych czekają: specjalnie dobrane menu, plastikowa zastawa, foteliki do karmienia, podgrzewacze do butelek itp. Każde usprawnienie jest starannie przemyślane i zaplanowane dla wygody całych rodzin. Najlepszą rekomendacją Zalesia są pozytywne opinie całych rodzin, które chętnie tutaj wracają – po wypoczynek i dobrą, rodzinną zabawę!

Zalesie Mazury Active Spa

11–010 Barczewo, Zalesie 12
Tel./faks: 89 514 82 41
Tel. kom.: 606 30 63 44

e-mail: recepcja@zalesiemazury.pl

http://www.zalesiemazury.pl/

Oceń