Together Magazyn » Aktualności » Restauracja Ludovisko – jedzenie i pozytywna energia

Restauracja Ludovisko – jedzenie i pozytywna energia

Godne uwagi kulinarne miejsca w Trójmieście można znaleźć nie tylko przy szlakach najchętniej uczęszczanych przez turystów. Czasami warto zajrzeć do lokali położonych również w innych lokalizacjach, na przykład na gdańskim Przymorzu. To tutaj działa restauracja Ludovisko.

Ujmując geograficznie, to już Oliwa, ale wszyscy wiedzą, że do Hali Olivia najłatwiej dotrzeć z przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej „Gdańsk Przymorze-Uniwersytet”. Ten wyjątkowy obiekt, który zadziwiał swoim wyrazem architektonicznym w latach 70. i 80., nadal wyróżnia się w krajobrazie Gdańska, choć oczywiście już tak nie szokuje modernistyczną drapieżnością. Hala Olivia zapisała się w historii jako miejsce sportowych zmagań, ważnych imprez, zjazdów i kongresów. A dzisiaj? Nadal może być ciekawą przestrzenią, niekoniecznie związaną ściśle ze sportową rywalizacją. Najlepszym tego przykładem jest restauracja Ludovisko.

Aby dotrzeć do lokalu, należy pokonać główne wejście na lodowisko. Zbieżność fonetyczna oczywiście musi być nieprzypadkowa. Kto powiedział, że w pobliżu lodowiska nie może istnieć gastronomiczna oaza dla ludzi w różnym wieku, o zróżnicowanych upodobaniach kulinarnych? Otóż może i z powodzeniem istnieje.

Już sama atmosfera w restauracji przywodzi na myśl błogie wytchnienie, którego tak często poszukujemy. Otwartość i relaks z pewnością są wizytówką tego miejsca. W swobodnej atmosferze można tutaj odpocząć i zaspokoić głód, wyciszyć się przy kawie albo wypić drinka z przyjaciółmi. Na pewno pozytywna energia tego miejsca udziela się wszystkim gościom. W restauracji Ludovisko dobrze poczują się osoby, które fascynują się dobrym jedzeniem. Bogate i zróżnicowane menu trafia celnie w różnorodne gusta. Warto tu zajrzeć już od rana – śniadania są podawane od godziny 8.00, a w weekendy – od godziny 10.00.

Restauracja Ludovisko to oczywiście również miejsce dla całych rodzin. Można tutaj zorganizować imprezy okolicznościowe. Na placu zabaw w każdy weekend można skorzystać z usług animatorem, które profesjonalnie zajmą się dziećmi. W tym czasie rodzice mogą spokojnie zjeść obiad. A obiady rodzinne w Ludovisku, zawsze ze świeżych i zdrowych składników, to gwarancja udanego popołudnia!

Poszukując miejsca na firmową imprezę, również warto odwiedzić restaurację Ludovisko. Oferta dla firm jest zawsze bardzo elastyczna i gwarantuje niezapomniane wrażenia. Dogodna lokalizacja restauracji, praktycznie w centrum Trójmiasta, to również jeden z ważnych atutów. Do Ludoviska bez przeszkód dotrzeć komunikacją miejską bądź samochodem. Na gości czeka przestronny parking – darmowy codziennie od godziny 17.00 oraz w weekendy.

Ludovisko

Al. Grunwaldzka 470, 80–309 Gdańsk

http://www.ludovisko.pl/

Oceń