Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Powiedz: „Kocham” bez choćby jednego słowa. Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?
pierścionek zaręczynowy

Powiedz: „Kocham” bez choćby jednego słowa. Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Najpiękniejsze chwile zatrzymujemy w myślach na długo. Widzisz je ciągle pod zamkniętymi powiekami, kiedy wracają wspomnienia, a wraz z nimi uczucia i zapachy. Zaręczyny należą do tych chwil, które pamięta się przez całe życie. A pierścionek zaręczynowy jest ich głównym aktorem. Wybierz go tak, by sprawiał wrażenie stworzonego specjalnie dla Twojej partnerki. Niech będzie odpowiedzią na wszystkie jej oczekiwania i błyszczy w jej pamięci zawsze wtedy, gdy wspomnieniami wróci do tej chwili. Jak wybierać pierścionek zaręczynowy, by idealnie dopasować go do partnerki?

Pierścionki zaręczynowe – zawsze dopasowane

Oferta pierścionków zaręczynowych jest tak szeroka, że absolutnie każdy może odnaleźć w nich piękno widziane na swój własny sposób. I dokładnie to piękno, które zobaczy w konkretnym pierścionku Twoja przyszła żona. Szukaj zatem takiego modelu, który jest odpowiedzią na jej styl, sposób bycia, czy biżuteryjne upodobania. Im bardziej dasz jej poznać, że wiele o niej wiesz, tym piękniejszy będzie ten moment, kiedy po raz pierwszy zobaczy swój pierścionek zaręczynowy

Jeśli prosisz o pomoc, to tylko kogoś, kto doskonale ją zna

Wybieranie pierścionka zaręczynowego w towarzystwie przyjaciółki lub siostry przyszłej panny młodej, jest niezwykle popularne. Pamiętaj jednak, by do pomocy przy podjęciu tak ważnej decyzji, zaprosić kogoś, kto doskonale zna Twoją partnerkę. Wie, jaka biżuteria jest jej ulubioną, jaki rodzaj złota lubi nosić i o jakim pierścionku marzy. Możesz też zdecydować samodzielnie, jeśli tylko znasz swoją partnerkę tak dobrze, by wiedzieć, jaki pierścionek zaręczynowy będzie kompletnym spełnieniem jej marzeń i wyobrażeń o tej chwili. 

Wybierz dobry rozmiar pierścionka zaręczynowego

To jedno z trudniejszych wyzwań, które przed Tobą stanie, jeśli planujesz zakup pierścionka zaręczynowego. Aby wybrać dobry rozmiar skorzystaj z pierścionka, który być może Twoja partnerka nosi obecnie. Znając budowę jej dłoni będzie Ci nieco łatwiej dobrać odpowiedni rozmiar, jeśli jednak się wahasz, wybierz większy. Korekta rozmiaru będzie wówczas nieco łatwiejsza. 

Zadbaj o wyjątkowe opakowanie

Otoczka zaręczyn jest bardzo ważna, bo tworzy klimat, który później zostaje w pamięci na całe życie. Dlatego ważne są detale. Pamiętaj, by opakowanie pierścionka zaręczynowego było gustowne i piękne. Wówczas moment, w którym ona po raz pierwszy dostrzeże błysk tej najważniejszej biżuterii, będzie jeszcze wspanialszy. 

Oceń