Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Pokaz wiosenno – letniej kolekcji Max Mara

Pokaz wiosenno – letniej kolekcji Max Mara

15 kwietnia w gdyńskim Klifie odbył się premierowy pokaz wiosenno – letniej kolekcji kultowej włoskiej marki – Max Mara. O zaprezentowanych strojach i trendach na nadchodzący sezon opowiadał gość specjalny spotkania – Tomasz Jacyków, znany stylista i krytyk mody.

Kojarzona przede wszystkim z luksusem i klasyczną elegancją marka zaprezentowała nowoczesną linię ubrań na niemal każdą okazję – od spotkania biznesowego, poprzez towarzyski wypad po wakacyjny odpoczynek. Nawet najbardziej swobodne stroje odznaczały się elegancją, świetnym krojem i wysoką jakością materiału. Nie zabrakło propozycji dla amatorek koloru jak i zwolenniczek spokojnych, monochromatycznych barw. Do łączenia kolorów stojących blisko siebie na palecie barw zachęcał Tomasz Jacyków – stroje w zbliżonej tonacji mają bowiem być hitem nadchodzącego sezonu.

Pokaz najnowszej kolekcji wzbudził ogromne zainteresowanie – Max Mara cieszy się uznaniem od ponad 60 lat i zyskała tysiące lojalnych klientek na całym świecie. Dobra znajomość potrzeb i oczekiwań Pań, które zaufały marce to chluba firmy, która każdego roku stara się zachwycać i inspirować kobiety, którzy kochają szyk, klasyczną elegancję i swobodę.

Oceń