Together Magazyn » Aktualności » OSIEDLE BEAUFORTA – EURO STYL WPROWADZA DO SPRZEDAŻY 129 MIESZKAŃ 

OSIEDLE BEAUFORTA – EURO STYL WPROWADZA DO SPRZEDAŻY 129 MIESZKAŃ 

Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce, uruchamia sprzedaż 129 mieszkań w kolejnych czterech budynkach na Osiedlu Beauforta położonym przy ul. T. Kościuszki w Pogórzu k. Gdyni. Atrakcyjne części wspólne osiedla, rozległe i starannie zagospodarowane tereny rekreacyjne i sportowe oraz rozbudowująca się infrastruktura drogowo-kolejowa to tylko kilka z wielu atutów tej inwestycji. Termin przekazania nowych budynków zaplanowano na I i III kwartał 2022 roku.

W nowej ofercie Euro Stylu zostaną wprowadzone do sprzedaży mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 37 do 77 mkw. Ceny lokali wyniosą od 255 849 zł do 501 865 zł. We wszystkich czterech budynkach, w części podziemnej, zaprojektowano jednokondygnacyjną halę garażową, w której znajdzie się 106 miejsc parkingowych. Każdy z budynków będzie posiadał 4 kondygnacje nadziemne. Wraz z mieszkaniami przyszli mieszkańcy mogą nabyć komórki lokatorskie lub pomieszczenia na jednoślady.

Równolegle z tym etapem inwestycji na terenie osiedla powstanie zbiornik retencyjny na wody deszczowe, który  będzie miał formę otoczonego piękną roślinnością oczka wodnego ze strefą relaksu. Zostaną też sfinalizowane prace nad zielonym labiryntem, który będzie jedną z wielu osiedlowych atrakcji nie tylko dla najmłodszych mieszkańców. Osiedle otoczone jest rozległymi terenami rekreacyjnymi, w pobliżu znajdują się liczne ścieżki i alejki zachęcające do długich spacerów.

Osiedle Beauforta jest przyjazne i komfortowe dla każdego – bez względu na wiek i etap życia. Jego atutem jest bogate zaplecze rekreacyjne, dające wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Przy projektowaniu szczególnie zadbano o potrzeby rodzin z dziećmi. Najmłodsi będą mogli bawić się bezpiecznie na placu zabaw i w stworzonych specjalnie dla nich strefach wypoczynku. Znajdą tam między innymi dziecięcy domek i tyrolkę. Dodatkowym udogodnieniem jest zlokalizowane na terenie osiedla przedszkole „Beauforcik”. Ofertę edukacyjną uzupełniają znajdujące się w pobliżu szkoły podstawowemówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Styl.

Atrakcyjne części wspólne dają możliwość prowadzenia aktywnego stylu życia i integracji sąsiedzkiej. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji najbogatszą osiedlową infrastrukturę sportową w Trójmieście. W jej skład wchodzą m.in. oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, siłownia na świeżym powietrzu, strefa crossfit, pająk linowy, ścianka wspinaczkowa i skate park.

Między budynkami powstaną rozległe tereny zielone ze spacerowymi alejkami, grządkami uprawnymi, zielnikiem i ogrodami deszczowymi. Mieszkańcy będą mogli sadzić własne zioła i rośliny, a całość dopełnią: położona nad oczkiem wodnym strefa relaksu z leżakami oraz pełna roślinności dolina kwiatów.

Osiedle Beauforta to także doskonałe miejsce dla osób pragnących żyć blisko tętniącej życiem aglomeracji. Komunikację z centrum Gdyni gwarantuje rozwinięta sieć autobusowa oraz nowa infrastruktura drogowa. W latach 2021-2027 planowana jest budowa Pomorskiej Kolei Aglomeracyjnej, która połączy okolice Osiedla Beauforta z centrum Gdyni, jak i z pozostałymi częściami Trójmiasta. Lokalizację inwestycji docenią też ci, którzy lubią spędzać czas na łonie natury. Blisko stąd na plaże w gdyńskich Babich Dołach i Oksywiu, do Mechelinek ze spacerowym molem i świeżą rybą prosto z kutra oraz do Rewy – miejsca z idealnymi warunkami do uprawiania wind- i kitesurfingu.

Komfort życia na Osiedlu Beauforta podnosi również bliskość punktów handlowych, gastronomicznych i rozrywkowych. Niecały kilometr od inwestycji znajduje się galeria handlowa z licznymi lokalami, restauracjami i sklepami spożywczymi, a także siłownia, klub squashowy i przychodnia.

Inwestycja Euro Stylu utrzymana jest w skandynawskiej stylistyce. Oryginalny charakter projektu podkreślają nowoczesna architektura oraz starannie zaprojektowane, funkcjonalne części wspólne.

4.9/5 – (8 głosów)