Together Magazyn » Aktualności » Z okazji 16. urodzin Multikina w Gdańsku mamy dla wszystkich widzów największe premiery w najlepszych cenach!

Z okazji 16. urodzin Multikina w Gdańsku mamy dla wszystkich widzów największe premiery w najlepszych cenach!

3 listopada br. Multikino Gdańsk obchodziło swoje 16. urodziny. Z tej okazji już od 4 listopada gramy najlepsze premiery filmowe już od 15,90 zł. Na widzów czeka między innymi: animacja „Trolle” i „Bociany”, „Doktor Strange” z Benedictem Cumberbatchem, „Inferno”, „Jestem mordercą” oraz „Przełęcz ocalonych”.

Koniec roku obfituje w znakomite premiery filmowe. Od 26 października widzowie mogą oglądać między innymi film „Doktor Strange” z Benedictem Cumberbatchem. 4 listopada na wielki ekran wejdą: animacja „Trolle”, polski thriller „Jestem mordercą” oraz „Przełęcz ocalonych” w reżyserii Mela Gibsona. Natomiast już 10 listopada premierę będzie miał najnowszy film Patryka Vegi pt.: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Bilety na te oraz wszystkie nadchodzące premiery w kinie Multikino w Gdańsku są do nabycia w najlepszych cenach. Każdy z filmów można zobaczyć z biletem już od 15,90 zł. Cennik biletów jest dostępny na stronie www.multikino.pl oraz w kasie kina.

Bilety w najlepszych cenach można nabyć w kasie Multikina w Gdański, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

***

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do  projekcji  trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Oceń