Lego Ninjago

Historia Lego Ninjago

Klocki Lego Ninjago pojawiły się w ofercie wielu sklepów już w 2001 roku i od tej chwili stały się prawdziwym bestsellerem sprzedażowym. Pokochały je dzieci na całym świecie. To propozycja dla nieco starszych fanów Lego. To seria do stworzenia której wykorzystano kulturę japońską. Bohaterami serii są czterej wojownicy- Zane, Kai, Jai i Cole. Początkiem tej historii jest powstanie świata za sprawą czterech mistrzów spinjutzu. Każda z broni ma zupełnie inną moc. Klocki te pojawiają się oczywiście wraz z głównymi bohaterami oraz nowymi, które dołączane są w trakcie fabuły. Niezwykle ciekawymi elementami zestawów są również dodatki, które urozmaicają zabawę i sprawiają, że staje się ona ciekawsza. Dzieci mogą odgrywać scenki, bawić się pojazdami oraz innymi elementami zestawów. To gra zadedykowana zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci.

Kolorowanki Lego Ninjago

Na szczególną uwagę zasługują kolorowanki Lego Ninjago, które skradły serca dzieci. To doskonały sposób na rozwijanie umiejętności kolorowania, szlifowanie dokładności oraz wszelkich zdolności manualnych. Lego Nanjago do kolorowania to zabawa zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci. Mogą oni kolorować swoich ulubionych bohaterów, nadawać im różne kolory i doskonale się bawić. Wielu pedagogów uważa, że kolorowanie od najmłodszych lat jest bardzo ważne i rozwija umysł. W tym przypadku dzieci nie tylko się uczą, ale również świetnie bawią wraz ze swoimi ulubiony i bohaterami! Jeżeli chodzi o Lego Ninjago kolorowanki dostępne są na naszej stronie zupełnie za darmo. Lego Ninjago pokochały dzieci na całym świecie. Nadawanie kolorów swoim ulubionym bohaterom to wspaniałe zajęcie, które można wykonywać wraz z dzieckiem! To gwarancja nauki i doskonałej zabawy w wolnych chwilach. Ninjago znani są już od wielu lat, a ich sława nie maleje.
kolorowanki lego ninjago

Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania?

Kolorowanki Lego Ninjago spełniają funkcję edukacyjną. Dziecko kolorując wąskie i długie linie, uczy się pisać i trenuje rękę do wykonywania tej czynności w przyszłości. Wszystko to sprawia, że pismo staje się później czytelne i staranne. Kolorowanie działa przede wszystkim na motorykę dziecka. Oprócz tego ćwiczy się również koncentracja. Malowanie niewielkich elementów zmusza dziecko do skupienia oraz należytej staranności. Kiedy wzrok i uwaga skupia się na obrazku, wszystko dookoła przestaje na moment istnieć. Kolorowanie Lego Ninjago to również rozwój kreatywności oraz zdolności odróżniania kolorów.

Przygotowane przy współpracy z  https://bawidlo.pl/

4.1/5 – (27 głosów)