Together Magazyn » Styl życia » Czy GGBET jest bezpieczną i legalną platformą do zakładów online?
dziewczyna kibicuje i bierze udział w zakładach sportowych

Czy GGBET jest bezpieczną i legalną platformą do zakładów online?

Hazard internetowy to jedna z tych dziedzin rozrywki, wokół której narosło całe mnóstwo mniej lub bardziej nieprawdziwych mitów. Ale niezależnie od tego, warto pamiętać o tym, aby zawsze wybierać platformy, które mają nieskazitelną reputację, doskonałą renomę wśród użytkowników, a także oczywiście atrakcyjną dla graczy ofertę. Jedną z takich według powszechnej opinii miłośników hazardu jest GG Bet. Ale czy tak jest w rzeczywistości? Temu przyjrzymy się nieco bliżej w naszym dzisiejszym artykule.

Ogólnie oczywiście warto zarejestrować się w tym serwisie — a więc jeśli masz już w nim swoje konto, to w GGBet zaloguj się, a potem rozejrzyj się po witrynie. Nie musisz od razu wpłacać pieniędzy. Tak naprawdę to sugerujemy nigdy tego nie robić od razu. Lepiej zawsze sprawdzić różnego rodzaju aspekty danego serwisu. Wszystko bowiem sprowadza się do tego, że rejestracja nie wiąże się jeszcze z żadnymi zobowiązaniami lub niebezpieczeństwami. Ale jeśli wpłacisz pieniądze i potem okaże się, że wybrałeś nieuczciwą witrynę, to zapewne cała kwota Ci wtedy przepadnie. A tego nikt przecież by nie chciał, nieprawdaż?

Dlatego też przyjrzymy się tutaj bliżej właśnie wspomnianemu powyżej serwisowi GGBet, sprawdzając, czy jest to witryna na tyle godna zaufania, by można było z niej śmiało korzystać i polecać innym. Zapraszamy więc do przeczytania naszego dzisiejszego artykułu.

Kwestie bezpieczeństwa i legalności usług oferowanych przez GG Bet

Najważniejszą sprawą stojącą u podstaw hazardu internetowego i pełni przynoszącej przez niego satysfakcji jest bezpieczeństwo gracza i legalność świadczonych mu usług. W przypadku GG Bet nie mamy żadnych uwag krytycznych — wszystko stoi tutaj na wysokim poziomie.

Licencja

Działalność tego serwisu oparta jest o licencję wystawioną przez Komisję ds. Gier Hazardowych w Curacao. Lokalizacja ta jest bezpośrednim wynikiem tego, że firma Invicta Networks N.V. będąca właścicielem zarówno witryny internetowej, jak i marki GG Bet ma swoją siedzibę właśnie na Curacao pod adresem Heelsumstraat 51, budynek E-Commerce Park. Wprawdzie bezpośrednim operatorem serwisu jest firma Brivio Limited z Cypru, ale jest to firma podrzędna wobec Invicta Networks, dlatego też miejscem wystawienia licencji jest Curacao.

Sama licencja ma numer 8048/JAZ i z uwagi na to, że Curacao podlega jurysdykcji Królestwa Niderlandów, jest uznawana za wydaną na terenie Unii Europejskiej. Oznacza to, że muszą ją honorować wszystkie kraje unijne, łącznie z Polską. A to oznacza, że gracze z Polski grający w GGBet robią to w pełni zgodnie z prawem i nie ma tutaj żadnych powodów do obaw.

Bezpieczeństwo

Drugim, niezwykle ważnym aspektem odpowiadającym za dobre wrażenia użytkowników, jest odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa serwisu internetowego z grami na prawdziwe pieniądze.

Podobnie jak w przypadku licencji, tutaj także GG Bet może stanowić wzór do naśladowania. Witryna szyfruje absolutnie wszystkie wymieniane dane z urządzeniami użytkowników, korzystając z szeregu nowoczesnych rozwiązań. Są to między innymi technologia SSL oparta o szyfrowanie algorytmem SHA z kluczem mającym długość 256 bitów. A za poprawność całego rozwiązania odpowiada certyfikat wystawiony przez Cloudflare Inc.

Ogólnie gracze korzystający z usług GG Bet mogą spać spokojnie, wiedząc, że po pierwsze, są w pełni legalni i w żaden sposób nie naruszają polskiego prawa, a po drugie, przesyłane przez nich do GG Bet dane osobowe są w pełni bezpieczne i nie zostaną przechwycone przez osoby do tego niepowołane.

Metody płatności

Za komfort korzystania z usług danej witryny hazardowej odpowiadają także dostępne tutaj metody płatności. Przy GG Bet sprawa robi się o tyle istotna, że jest to serwis typu „dwa w jednym”, czyli bukmacher i kasyno internetowe. Dlatego też warto mieć do dyspozycji wiele różnych metod płatności. W końcu nie każdy gracz korzysta tylko z kart płatniczych i przelewów bankowych, nieprawdaż?

Na całe szczęście w GG Bet lista obsługiwanych sposobów jest naprawdę rozległa i obejmuje między innymi takie opcje jak:

  • Karty płatnicze oraz kredytowe VISA i MasterCard,
  • Neteller,
  • Skrill,
  • EcoPayz,
  • MiFinity,
  • Paysafecard,
  • Flexepin,
  • Neosurf,
  • Giropay,
  • Interac.

W efekcie każdy gracz zapewne znajdzie dla siebie jedną lub kilka opcji pozwalających mu wygodnie przelewać pieniądze do i z witryny GG Bet — niezależnie od tego, czy preferuje granie w kasynie internetowym, czy też wybierze sekcję bukmacherską. Taka uniwersalność i elastyczność to wyjątkowo pożądane przez użytkowników cechy, jako że znacząco wpływają one na komfort korzystania z gier hazardowych lub zakładów sportowych.

Podsumowanie

W tym artykule nie przyglądaliśmy się szczegółowo ani ofercie GG Bet, ani jej zróżnicowaniu. Skupiliśmy się na tych aspektach, które mają istotne znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowników oraz komforcie korzystania z usług tego serwisu internetowego. I musimy przyznać, że GG Bet bez wątpienia zalicza się pod tym względem do ścisłej rynkowej czołówki kasyn online oraz bukmacherów internetowych działających na polskim rynku. Jest to bowiem w pełni legalna usługa cechująca się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz znakomitą jakością usług. Tak, możemy polecić GG Bet każdemu miłośnikowi gier hazardowych w naszym kraju!

Oceń