Powrót do listy wydarzeń

Data/Czas

Lipiec 16 niedziela
13:00 - 17:00

Miejsce

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk
Szczęśliwa 3
Gdańska

Cena wstępu:


Czarny i biały to najbardziej tajemnicze kolory. Jak wyglądałby świat, gdyby składał się tylko z tych barw? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 16 lipca przyjdą do Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, by obejrzeć spektakl pt. „Czarne i białe”.

Dzieci, które 16 lipca zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, odwiedzą czarno-białe miasteczko i poznają jego niezwykłych mieszkańców. Przewodnikami po tym świecie będzie Malarka Pani Biała i Poeta Pan Czarny, którzy postanowili opisać losy czarno-białych bohaterów w swej książce.
Mali widzowie wezmą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki - kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich wraz z którymi będą obserwować czarno-białe zjawiska z otaczającej rzeczywistości. W przedstawieniu pojawią się płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książek.

Ciekawa forma spektaklu łączy w sobie wiele dziedzin artystycznych – poezję, muzykę i sztuki plastyczne, co wpływa na kształtowanie wrażliwości estetycznej dzieci. Teatrzyk jest utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów”, a muzykę do niego stworzyła znana kompozytorka Agnieszka Glińska.
Teatrzyk pt. „Czarne i białe” odbędzie się 16 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Powrót do listy wydarzeń

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta