Powrót do listy wydarzeń

Data/Czas

Maj 20 sobota
Całodniowe

Miejsce

Ośrodek Omega
ul. Wczasowa 11
Przywidz

Cena wstępu:

Jak wygląda przepis na udany wiosenny weekend? Malownicze krajobrazy, urokliwe wzgórza, pięknie położone jeziora. Do tego mapa, kompas i wędrówka lub przejażdżka po lesie. Po raz dwunasty zapraszamy na Kaszubską Włóczęgę - imprezę na orientację, która odbędzie się w tym roku 20 maja w okolicach Przywidza. Tradycyjnie wydarzenie organizowane jest w najbardziej urzekających zakątkach Kaszub.

Kaszubska Włóczęga to turystyczna impreza na orientację, podczas której uczestnicy mają za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych. Każdy uczestnik na starcie otrzymuje od organizatorów odpowiednio przygotowaną mapę. W terenie czeka na zawodników wiele niespodzianek: dodatkowe zadania i mylne tropy, przeprawy przez bardzo trudne tereny takie jak rzeki czy mokradła oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy.
Wychodzimy z założenia, że na Kaszubskiej Włóczędze każdy znajdzie coś dla siebie. Trasy są zróżnicowane - poczynając od Trasy Familijnej, gdzie mamy niekiedy uczestników, którzy przebywają trasy w... wózkach, poprzez Trasę Mało trudną, gdzie swoich sił będą próbować osoby rozpoczynające przygodę z imprezami na orientację. W tym roku przygotowaliśmy również Trasę Przygodową z ciekawymi zadaniami na trasie. Na osoby, które dobrze radzą sobie z mapą i z kompasem, czekają trasy Trudne. Nie zapominamy także o tych najbardziej doświadczonych, których zapraszamy na Trasę Bardzo trudną. Osobom, które zamiast przemierzania tras pieszo, wolą jadę na dwóch kółkach, proponujemy trasy rowerowe - na 50 oraz 100 km.

Podsumowując, w tym roku swoich sił będzie można spróbować na następujących trasach:

Trasy Piesze

-> Trasa Familijna
-> Trasa Mało Trudna
-> Trasa Przygodowa
-> Trasa Trudna Krótka
-> Trasa Trudna
-> Trasa Bardzo Trudna

Trasy Rowerowe

-> Trasa Rowerowa TR 50 km
-> Trasa Rowerowa TR 100 km

ZAREJESTRUJ SIĘ

Baza imprezy:

Impreza odbędzie się 20 maja 2017 r. w miejscowości Przywidz

Baza znajduje się w Ośrodku Omega, ul. Wczasowa 11, 83-047 Przywidz
gm. Przywidz, pow. gdański

Dojazd i powrót uczestników imprezy możliwy jest transportem organizatora lub własnym.
Szczegółowe informację nt. dojazdu będzie można znaleźć na stronie Organizatora

Powrót do listy wydarzeń

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta