Strona główna » Art. zewnętrzny » W całkowitej zgodzie ze sobą i z naturą – organiczne kosmetyki do włosów
główne organicznekosmetykidowłosów

W całkowitej zgodzie ze sobą i z naturą – organiczne kosmetyki do włosów

Pojęcie równowaga staje się obecnie jednym z najbardziej znaczących słów w naszym codziennym słowniku. Dążymy do tego, aby w każdym aspekcie naszego życia odnaleźć właściwy balans, który zagwarantuje wewnętrzny spokój. Równowaga ta ma również niezwykle duże znaczenie w odniesieniu do kontaktów międzyludzkich, jak również do naszego codziennego oddziaływania na otaczające nas środowisko. To, co jemy, jak się poruszamy, z jakich udogodnień korzystamy na co dzień, jakie kosmetyki kupujemy – to wszystko ma bezpośredni wpływ na naturalny ekosystem. Producenci organicznych kosmetyków do włosów  przywiązują do tego szczególną uwagę tworząc produkty o wysokiej jakości, a jednocześnie prowadząc całą produkcję w taki sposób, aby na każdym jej etapie czuwać nad procesami, które mogą wpłynąć bezpośrednio na kondycję środowiska naturalnego

Organiczne kosmetyki do włosów, których misja uwzględnia zadowolenie klienta oraz dbałość o ekosystem. 

Australijska marka Hairjamm z Brisbane już od ponad 20 lat tworzy profesjonalne kosmetyki do włosów PURE i JUUCE, które powstają z myślą o potrzebach klientów, a jednocześnie w zgodzie z naturą. Twórcy marki już od kilkudziesięciu lat zwracają uwagę na to, jak kosmetyki naturalne i ich produkcja mogą odmienić destrukcyjny wpływ na środowisko. Ekologiczne produkty mogą być nie tylko jakościowe, ale i przyjazne dla ekosystemu. Co spowodowało, że marka od tylu lat utrzymuje się na wysokiej pozycji? Szampony, odżywki do włosów i skóry głowy, olejki – wszystkie tworzone są z pomocą doświadczonych fryzjerów i stylistów. Dzięki temu powstałe produkty w pełni odpowiadają na potrzeby nie tylko właścicieli salonów fryzjerskich, ale również ich klientów, oczekujących dokładnej i jakościowej pielęgnacji włosów każdego dnia. 

Organiczne i naturalne kosmetyki do włosów – w czym tkwi ich wyjątkowość. 

organiczne kosmetyki do włosów

W ofercie sklepu internetowego australijskiej marki Pure i Juuce znajdują się starannie przygotowane produkty do każdego rodzaju włosów, niezależnie od ich struktury, koloru, czy długości. Wnikliwe badania pozwoliły na stworzenie szamponów i odżywek, które w swoim składzie nie posiadają szkodliwych składników, są pozbawione parabenów i SLS’ów, a jednocześnie posiadają olejki odżywcze i witaminy pozwalające na właściwe odżywianie narażonych na różne czynniki zewnętrze kosmyków. W skład kosmetyków organicznych do włosów wchodzą surowce roślinne produkowane w gospodarstwach ekologicznych. W takiej produkcji zakazane jest wykorzystywanie sztucznych nawozów i pestycydów. Naturalne metody używane w walce ze szkodnikami sprawiają, że do wody oraz gleby nie przenikają szkodliwe substancje. Tak odpowiedzialna produkcja chroni naturalne środowisko, dając jednocześnie jakościowe produkty, które są bezpieczne również dla przyszłych użytkowników. 

Natura potrafi uzależnić – kosmetyki, które pokochał cały świat. 

Sukces marki i produktów Pure i Juuce rozpoczął się w Australii, jednak bardzo szybko sięgnął również do światowego obiegu, trafiając na półki wielu popularnych zakładów fryzjerskich na całym świecie, również tych w Polsce. Organiczne kosmetyki do włosów posiadają nie tylko świetne składy, ale także świetnie odżywiają włosy, dając im to, czego najbardziej im brakuje. Kosmyki naszych włosów niezależnie od swojej kondycji, każdego dnia narażone są na oddziaływanie różnych czynników. Gorące powietrze suszarki, mocne promienie słoneczne, silny wiatr, bezpośredni dotyk prostownicy, czy lokówki – wszystko to sprawia, że musimy pomagać naszym włosom powrócić do naturalnej równowagi. Przekonaj się, jak szeroka oferta produktów marek Pure i Juuce skomponowanych dla każdego rodzaju włosów wpłynie również na Twoje włosy. 

Oceń