Urodziny są wyjątkowym dniem dla każdego dziecka, zresztą dla wielu dorosłych – również. Warto zadbać, by miały one szczególną oprawę i zapadły na długo w pamięci. W końcu nie ma nic piękniejszego niż beztroskie wspomnienia z dzieciństwa…

Centrum Nauki i Zabawy dla Dzieci Bajkowo w Gdyni już od wielu lat zajmuje się organizacją przyjęć urodzinowych. Doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych przeżyć.

Każde przyjęcie urodzinowe w Bajkowie ma swój niepowtarzalny charakter. Scenariusz imprezy można zawsze dostosować do indywidualnych wymagań i szczególnych okoliczności. Warto również skorzystać z gotowych scenariuszy i zamienić uroczystość w spotkanie z bajkowymi postaciami.

W cenę imprezy wlicza się:

3 godziny zabawy na sali;

opiekę animatora prowadzącego gry i konkursy dostosowane do wieku i liczby uczestników;

malowanie buziek i uroczyste podanie tortu;

ozdoby tortowe – fontanna tortowa i świeczki;

poczęstunek dla dzieci (chipsy, popcorn, słone paluszki, ciastka, wafelki, ciastka czekoladowe, cukierki czekoladowe, galaretki, delicje);

napoje bez limitu;

rezerwację stolików dla rodziców.

Dodatkowo imprezę może uświetnić występ klauna lub iluzjonisty. Istnieje także możliwość skorzystania z obsługi fotograficznej, zamówienia ciasta i tortu, szampana dla dzieci czy zaproszeń.

Urodziny w Centrum Nauki i Zabawy dla Dzieci Bajkowo to najlepszy przepis na magiczne urodziny. Serdecznie zapraszamy!

Bajkowo

ul. Grabowo 5b, 81-265 Gdynia

(za Akademią Morską)

tel.: 609 782 007

email: biuro@bajkowo.com.pl

www.bajkowo.com.pl

Podobne

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany