Strona główna » Art. zewnętrzny » Tatuaż Wilk – Co oznacza?
download

Tatuaż Wilk – Co oznacza?

Tatuaż wilk, z biegiem lat, wciąż jest jednym z częściej wybieranych wzorów tatuażu w Polsce i na świecie. Nie da się jednak ukryć, że motyw ten budzi w niektórych wiele kontrowersji, właśnie ze względu na swoją popularność, a także powtarzalność kompozycji, w których występuje. Jednakże, czy tatuaż wilk może być wykonany w oryginalnej i wyjątkowej formie? Odpowiedź jest jasna… może! Pamiętaj, że ostateczny wygląd twojego tatuażu zależy od tego na jaką stylistykę ostatecznie się zdecydujesz oraz do jakiego artysty się wybierzesz. Możesz nam uwierzyć, że ilości możliwości jest na prawdę nieograniczona!

Znaczenie Tatuażu Wilka

Jednym z powodów, dlaczego tak często miłośnicy tatuaży decydują się na tatuaż z motywem wilka jest jego symbolika. Mówi się, że wilk przede wszystkim oznacza dzikość, lojalność oraz stadność, dlatego tatuaż wilk to doskonały pomysł dla każdego, kto stawia swoją rodzinę i bliskich na pierwszym miejscu. Symbolika tatuażu z wilkiem może spodobać się także miłośnikom mitologii słowiańskiej, ponieważ wedle jej wierzeń to właśnie leśne zwierzę odzwierciedla siłę charakteru posiadacza. Można także powiedzieć, że wzór tatuażu z wilkiem jest doskonałym pomysłem dla osób, które potrzebują duchowego wsparcia właśnie w takiej formie. Ale to jeszcze nie wszystkie znane nam znaczenia właśnie tego motywu. W innych wierzeniach, uważa się, że wilk to przewodnik pomagający osiągnąć stan wewnętrznej harmonii i spokoju. Z drugiej zaś strony, w chrześcijańskim wierzeniu, wilk utożsamiany jest z chciwością, przebiegłością, grzechem, agresją i demonicznymi siłami. Pamiętaj jednak, że symbolika danego wzoru tatuażu nie musi być wyznacznikiem dla twojej decyzji związanej z nową dziarę – najważniejsze, aby to właśnie tobie podobała się wykonana dziara. 

Pomysły na Tatuaż Wilka

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, tatuaż wilk jest jednym z popularniejszych tatuaży. Może ci się przez to wydawać, że motyw ten jest “oklepany” i nie warto zacząć o nich rozmyślać. “Nic bardziej mylnego!” Jednym z oryginalnych pomysłów na tatuaż z motywem wilka, może być jego minimalistyczna i linearna odsłona. Takie style obecnie są na szczycie popularności, dlatego na pewno znajdziesz w swojej okolicy kogoś, kto specjalizuje się właśnie w tego typu dziarach. Innym pomysłem może być mały, uroczy wilk w szalonej i kolorowej odsłonie, bo kto powiedział, że wilk ma zawsze wyglądać potężnie i groźnie? Takich pomysłów możesz nazbierać od groma! Aby pomóc sobie w tym zadaniu, możesz skorzystać także z platformy INKsearch i wyszukiwać tego jedynego pomysłu spośród tysięcy inspiracji. Pomocne mogą okazać się także Social Media.

Cena Tatuażu Wilka 

Skoro wiesz już, co chcesz sobie wydziarać, czas na zaplanowanie kosztów, które możesz przeznaczyć na swój wymarzony tatuaż. Na sam początek, musisz wiedzieć, że cena tatuażu zależy od jego wielkości, stylistyki, ale także i doświadczenia artysty tatuażu, do którego zamierzasz się wybrać. Jeśli zdecydujesz się na większą kompozycję, musisz liczyć się ze stosunkowo wyższą cenę za całą usługę. Jeśli jednak postawisz na mniejszy projekt, cena tatuażu może wynieść cię od nawet 200 lub 300 zł. Mamy jednak dla ciebie jeszcze jedną propozycję… rabat o wartości 100 PLN przy rezerwacji tatuażu za pośrednictwem platformy INKsearch.co. 

U kogo zapisać się na tatuaż wilk?

Plan twojego przyszłego tatuażu już ustalony? Świetnie! Czas zatem zastanowić się, kto może spełnić twoje tatuatorskie marzenie i wydziarać ci taki tatuaż z motywem wilka, jaki chcesz. W tym celu, pomocna będzie nasza platforma INKsarch.co. Za jej pomocą, w kilka chwil, wyszukasz artystów po danym mieście, czy inspiracji, po wpisaniu interesującego cię profilu. Jeśli już znajdziesz tego jedynego tatuażystę, możesz zarezerwować u niego sesję tatuażu, bezpośrednio z poziomu platformy! Czyż nie brzmi to prosto? Przekonaj się sam i zapisz się na tatuaż wilk, zgodnie z twoimi wymaganiami!

Oceń