Witamy fanów klasycznych automatów do gry! Mamy dla was nową grę od Playtech, producenta gier kasynowych online, istniejącego na rynku od bardzo dawna. Nadchodzi nowy slot klasyczny o nazwie Roaring Wilds. Slot jest wyposażony w dobrze znane, pyszne owocki, które “osłodzą” Twój dzień. Towarzyszą im symbole jokera i scattera, które nie mogą się doczekać, aby pokazać Ci swoją moc.

Zacznijmy od układu slotu…

Poznaj sloty Roaring Wilds

Tło tego klasycznego slotu jest całkiem eleganckie, to mieniąca się czerwono-czarna kombinacja. Bębny są obramowane złotem, za nimi czerń, a wszystko to podkreślają błyszczące się na nich symbole. W grze znajduje się pięć bębnów w trzech rzędach z 40 liniami wygrywającymi.

Pod bębnami znajduje się standardowy panel kontrolny, na którym można ustawić najważniejsze parametry gry. Przede wszystkim jest tam przycisk “Menu”, który służy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o samej grze, jej funkcjach, symbolach… Na prawo od niego znajduje się przycisk “Lines”, który służy do ustawiania linii wypłat. Domyślasz się teraz, w jakim kierunku to zmierza, prawda? Tak, linie wypłat są konfigurowalne i możesz wybrać ich liczbę, naciskając ten przycisk. Zalecamy jednak, abyś zagrał na wszystkich 40 liniach, ponieważ zwiększa to Twoje szanse na wygraną.

Wśród innych ważnych przycisków znajdują się “Max Bet” i “Autoplay”. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla graczy o wysokich obrotach, którzy lubią grać z maksymalną stawką na jeden obrót. “Autoplay” to przycisk, który będzie służył graczom, którzy są zmęczeni kręceniem lub którym łatwiej jest pozostawić to slotowi. Wystarczy nacisnąć przycisk, a bębny będą się kręcić, dopóki nie naciśniesz tego samego przycisku ponownie. Tak więc, ustaw zakład na linię, naciśnij przycisk “Start” i zacznij kręcić.

Symbole Pysznymi Owockami

Doszliśmy do słodkich symboli reprezentowanych głównie przez owoce. Mamy więc cytryny, wiśnie, czereśnie, winogrona, arbuzy, śliwki i pomarańcze. Są to symbole o niższej wartości i musisz zebrać co najmniej trzy takie same symbole, aby uzyskać wygraną. Dodatkowo, symbole muszą być ułożone na linii wygrywającej wyłącznie od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego bębna po lewej stronie. Innym symbolem tego samego systemu płatniczego jest słynny dzwon, który jest nieco bardziej wartościowy.

Następny pod względem wartości jest symbol słynnej czerwonej liczby siedem, czyli Szczęśliwa 7. Jest to najbardziej wartościowy symbol pod względem wypłat realizowanych poprzez różne opcje płatności oferowanych przez kasyna online, takie jak Entropay. Najbardziej wartościowym symbolem pod względem funkcji jest joker, który jest reprezentowany przez napis “Wild”. Jest to symbol, który zastępuje zwykłe symbole i uczestniczy z nimi w zdobywaniu wygranych. Jedynym symbolem, którego joker nie może zastąpić, jest symbol żółtej gwiazdy, czyli scatter. Jest on również o tyle wyjątkowy, że może dać Ci większe szansze na wygrane niezależnie od tego, gdzie znajdzie się na bębnach. Pozycja jest więc nieistotna – zbierz trzy symbole scatter i ciesz się nagrodą.

Podwój swoją wygraną z Gamble

Klasyczny slot Roaring Wilds posiada również grę bonusową znaną starym koneserom klasycznych slotów. Jest to ta wspaniała opcja Gamble. Zgadnij kolor następnej wylosowanej karty i podwój swoją wygraną z Gamble. Możesz zgadnąć pięć razy z rzędu zwiększając swoją wygraną. Jeśli jednak pomylisz się choć raz, tracisz bonus i wracasz do gry podstawowej.

Jeśli jesteś fanem klasycznych automatów do gier, to z pewnością będzie to dla Ciebie dobry wybór. Oprócz bardzo dobrych wypłat z symboli, których wartości widnieją w menu gry, wideo slot oferuje również grę bonusową, wyjaśnioną w poprzednim akapicie. Także zrelaksuj się w fotelu, weź do ręki smartfon i zakręć Roaring Wilds.