Wazdan to firma, która z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalna na nasyconym już rynku gier hazardowych. Zadania, jakie postawili przed sobą założyciele studia już przeszło dekadę temu, były bardzo trudne do zrealizowania. Jednak z perspektywy czasu można przyznać, że udało im się stworzyć bardzo dobrą markę, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Twórcy mają aspirację walczyć z największymi i na wielu frontach wychodzą obronną ręką.

Jednym z czołowych Polskich kasyn, które od dawna współpracuje z firmą Wazdan, jest Vulkan Vegas. Użytkownicy tego serwisu znajdą tam wszystkie największe hity studia i to zarówno w wersji darmowej, jak i za prawdziwe pieniądze. Jeśli ktoś chce przekonać się o największych zaletach gier tego studia, powinien najpierw udać się do Vulkan Vegas, gdzie wszystko dokładnie może samodzielnie przeanalizować.

10 lat sukcesów

Firma została założona przez Polaka, który szukał w iGamingu czegoś nowego. Dzisiaj studio składa się z wielokulturowego zespołu, który ma świeże spojrzenie na potrzeby użytkowników z całego świata. Przez te wszystkie lata działalności firma zrealizowała wiele kamieni milowych, które stopniowo zbliżały ich do największych na rynku. Oto najważniejsze z wydarzeń historii firmy Wazdan:

  • 2010 – założenie głównego serwera;
  • 2010 – otrzymanie licencji Malta Gambling Authority;
  • 2012 – uruchomienie pierwszego internetowego kasyna internetowego;
  • 2015 – zmiana nazwy firmy na Wazdan Limited;
  • 2015 – zastosowanie technologii HTML5;
  • 2017 – otrzymanie licencji Brytyjskiej komisji ds. hazardu;
  • 2019 – rozszerzenie działania i pozyskanie kolejnych licencji.

Pomimo wielu sukcesów, włodarze Wazdan nie spoczywają na laurach i nieustannie pracują, żeby jeszcze bardziej rozszerzyć swoją działalność, a gry z logiem firmy pojawiały się we wszystkich licencjonowanych kasynach internetowych. Powyższe zestawienie nie zawiera premier największych hitów, które znajdowały swoje miejsce w rankingach najpopularniejszych gier.

Telly Reels

Ta niezwykle interesująca produkcja pochodzi z 2020 roku i już od pierwszych chwil wzbudza zainteresowanie odbiorcy. Gra została przedstawiona w niezwykle interesujący sposób. Cała zabawa rozgrywa się na ekranie starego telewizora, gdzie kineskop wyświetla symbole, a z prawej strony znajdują się suwaki odpowiadające za funkcje bonusowe.

Standardowy automat, który ma 5 bębnów i 4 rzędy z symbolami. Linii wygrywających jest 20 i są one zawsze aktywne. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się  podobne do większości automatów na rynku. Diabeł tkwi w szczegółach, a tych jest tutaj całkiem sporo. Warto poświęcić kilka godzin i zapoznać się ze wszystkimi funkcjami specjalnymi tego slotu.

Choco Reels

Wszyscy uwielbiają czekoladę i nikt nie powinien walczyć z tym stwierdzeniem. Są osoby, które preferują ten brązowy wyrób nieco mniej, inne bardziej, ale każdy znajdzie w nim coś, co mu się spodoba. Tak samo jest z automatem Choco Reels. Gra została stworzona w oryginalnym stylu, który zapewnia wiele godzin bardzo ciekawej rozgrywki. Główną rolę (jak łatwo można się domyślić) odgrywają tutaj słodycze, a odblokowywanie kolejnych kawałków czekolady zapewnia coraz lepsze warunki zabawy.

To niestandardowy automat do gier, który ma 6 bębnów, wyświetlających po 6 symboli. W standardowej wersji zabawy dostępne są 2, 4, 6, 6, 4 i 2 symbole na kolejnych rolkach. Linie wygrywające tworzą się na zasadzie każdy z każdym z kolejnego bębna i w optymalnej sytuacji jest ich nawet 46656!

Infinity Hero

Superbohaterowie znajdują się na topie już od wielu dekad. Tym razem Wazdan sięgnęło po automat oparty na tej interesującej tematyce. Jak przystało na zabawę w fantastycznym świecie superbohaterów, jest kolorowo i komiksowo. To obowiązkowa pozycja dla fanów popularnych komiksowych historii.

W tym przypadku nie starano się prezentować niestandardowej rozgrywki i zdecydowano o przedstawieniu klasycznej formy zabawy. Gra ma format 6 x 3 i 20 linii wygrywających. Współczynnik zwrotu do gracza to aż 96%.

Reel Hero

Klasyczna rozgrywka w nowoczesnym wydaniu. Tak w skrócie można opisać automat Reel Hero. Gra nawiązuje do pierwszych automatów do gier, włącznie z symbolami. Tematyka stanowi tutaj tło, które nie wpływa na samą rozgrywkę, ale raczej na  jej odbiór.

Slot ma 5 bębnów, 3 rzędy z symbolami oraz standardowe funkcje bonusowe, jak Wild oraz Scatter. Bawiąc się w Reel Hero, można poczuć cię, niczym w filmie akcji klasy B z lat 80. Wszystko ma być szybkie i satysfakcjonujące. Wygrane padają bardzo często i prezentują zróżnicowany poziom.

9 Tigers

Automat z tygrysami w roli głównej jest pozornie najprostszym automatem z biblioteki Wazdan. Jednak po pierwszym uruchomieniu w oczy rzuca się bardzo wiele szczegółów, które wykraczają poza schematy. 9 Tigers to bardzo interesująca i oryginalna pozycja.

Gra ma zaledwie 3 bębny i 3 rzędy z symbolami. Linii wygrywających jest zaledwie 8, ale warto zwrócić uwagę na to, jak się formują. Są to 3 poziome, 3 pionowe linie oraz przekątne. Co ciekawe, wybrane symbole wypłacają nagrody w zależności od tego, ile z nich znajduje się na ekranie gry. Trafienie 9 symboli yin i yang to wypłata niemałej fortuny.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany