7Dzieciństwo to czas intensywnego rozwoju i wielkie wyzwanie dla rodziców, które zaczyna się już na etapie projektowania dziecięcej przestrzeni. W harmonijnym, zrównoważonym wnętrzu rodzinnego domu czujemy się bezpiecznie i pragniemy, żeby tak czuły się również nasze dzieci. Funkcjonalność, użyteczność i styl przedmiotów, którymi się otaczamy mogą stać się sprzymierzeńcem na kolejnych etapach rozwoju dzieci.

Baby VOX – kompletne rozwiązania, nie tylko dla najmłodszych

Baby VOX to kolekcje mebli, które mogą towarzyszyć dziecku od narodzin, przez kolejne lata, aż do wieku szkolnego. Na uwagę zasługuje ich ergonomia i bezpieczeństwo. Pozbawione są ostrych krawędzi i dostosowane do potrzeb dzieci, które zmieniają się wraz z wiekiem. System „rosnących mebli” pozwala na ich swobodną adaptację, w zależności od zapotrzebowania. Ciekawą opcją są także wymienne fronty, które poszerzają możliwości późniejszego wykorzystania mebla. Dzięki modułowej konstrukcji można też zmieniać funkcje poszczególnych mebli. Przykładowo: niezbędny dla każdego niemowlęcia przewijak, z czasem można zmienić w szafkę.

Niebanalną rolę w urządzaniu dziecięcego pokoju odgrywa oczywiście estetyka. W tym przypadku ciekawą propozycją jest kolekcja Spot Baby będąca rozwinięciem kolekcji dorosłej i młodzieżowej, dzięki czemu możliwe staje się urządzenie domu czy mieszkania w jednorodnym charakterze, w którym podział na strefę dziecięcą i dorosłą nie odgrywa głównej roli. Subtelne połączenie jasnych barw z nowoczesną formą przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wyciszone kolory i czysta forma mebli Spot Baby stworzą neutralne tło dla dziecięcych zabaw w domowym otoczeniu. Warto też zwrócić uwagę na funkcje stymulujące rozwój dziecka. Kolekcja Meee bardziej przypomina duże zabawki, niż klasyczne meble. Dzięki temu dziecko nie tylko korzysta z ich funkcjonalności, ale jednocześnie uczy się poznawać świat barw i kształtów.

Baby VOX to również połączenie eleganckiego, klasycznego designu z wygodą i trwałości, jak w przypadku kolekcji Milk, Modern Home czy Oakland. Niezależnie zatem od preferencji rodziców i ogólnej aranżacji wnętrza domu, każdy znajdzie opcję odpowiednią dla siebie.

Coś więcej niż łóżeczko

Łóżeczko jest najważniejszym meblem dla noworodków i niemowląt. To w nim spędzają większą część doby, ale także uczą się poznawać świat. Powinno ono być zatem miejscem wygodnym, przyjaznym i bezpiecznym. Łóżeczka Baby VOX zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić zdrowy, spokojny sen dziecku i jego rodzicom. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów przekłada się na trwałość tych mebli, ich funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Nasze dzieci rosną szybciej niż zmieniamy wystrój wnętrz. Szybko zmieniają się też ich potrzeby i wymagania. Jednak cykliczna wymiana mebli może być kłopotliwa i kosztowna. Dobrym pomysłem będą zatem meble, które dotrzymają kroku dziecku na każdym etapie jego rozwoju. Rozwiązania, które oferuje marka VOX dają możliwość adaptacji łóżeczka do niewielkiej kanapy – gdy dziecko nie potrzebuje już ochrony w postaci szczebelek. Przykładami mogą być łóżeczka w zestawach Hometown, Evolve czy Spot Baby.

Podsumowując, łóżeczka Baby VOX to połączenie wysokiej jakości z zaawansowaną funkcjonalnością. Można z niej korzystać przez długie lata, bez konieczności wymiany mebli na nowe.

Piękno ukryte w dodatkach

Dobrze dobrane dodatki podkreślą charakter dziecięcego pokoju, tworząc jego wyjątkową atmosferę, ale również ułatwiając dziecku poznawanie rzeczywistości. Kolorowe pościele do dziecięcego łóżeczka wykonane z najwyżej jakości materiałów, miękkie kocyki czy pomysłowe lampki nocne – wszystkie te elementy sprawiają, że możemy czuć się komfortowo we własnym wnętrzu. Wraz z upływem czasu każdy rodzic doceni praktyczne dodatki, które pomagają w utrzymaniu porządku, takie jak pojemniki na zabawki czy sprytne organizery. Warto zainspirować się propozycjami z serii Baby VOX i stworzyć dla swojego dziecka prawdziwie przyjazną przestrzeń.

Podobne

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany