Jutro Medical to przychodnia, które oferuje wizyty refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia – oznacza to, że jest całkowicie bezpłatna. Jej twórcy nazywają ją przychodnią jutra. Przeczytaj dlaczego!

Czym jest Jutro Medical?

Jutro Medical opiera się na połączeniu telemedycyny oraz wizyt w gabinecie. Po pobraniu ich aplikacji, pacjent może skorzystać z teleporady na czacie lub rozmowy wideo. Uzyska on potrzebną pomoc, a nawet dostanie e-skierowanie, e-receptę lub e-zwolnienie, które bezpośrednio pojawią się w aplikacji mobilnej. Jest również możliwość skorzystania z tradycyjnej formy i odwiedzić przychodnię stacjonarnie. Przychodnia mieści się na ulicy Powązkowskiej 44, na warszawskim Żoliborzu. 

Jutro Medical stawia na technologię w celu ułatwienia kontaktu pacjenta z lekarzem pierwszego kontaktu. Podstawą jest optymalizacja czasu jego pracy – skrócenie czasu związanego z wypełnieniem formalności i przeznaczenie go na ten, który realnie może przeznaczyć pacjentowi.

Co oferuje Jutro Medical?

Dzięki Jutro Medical pacjenci mogą zasięgnąć pomocy u lekarza rodzinnego bez wychodzenia z domu i ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dzięki ich aplikacji można w szybki i bezproblemowy sposób skonsultować się z lekarzem poprzez czat, ale również przesłanie e-recept, e-zwolnień, e-skierowań oraz przechowywać wyniki badań.

Jutro Medical to przychodnia działająca w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Zajmuje się ona wszystkimi podstawowymi potrzebami zdrowotnymi.

Potrzebuję e-skierowania – jak się po nie zgłosić?

Jeszcze nie tak dawno zdobycie skierowania było możliwe tylko podczas osobistej wizyty u lekarze. Przez pandemię COVID-19 sposób ich skierowań uległ zmianie. E-skierowania pełnią tą samą funkcję co skierowania klasyczne, jednak jest ona wygodniejsza dla pacjentów, ponieważ mogą je oni otrzymać bez wychodzenia z domu.

Lekarz może wystawić skierowanie pacjentowi podczas telewizyty czy konsultacji online. Wystawione e-skierowanie będzie udostępnione w Internetowym Koncie Pacjenta. Dzięki aplikacji Jutro Medical z łatwością możesz skontaktować się z lekarzem aby omówić co Ci dolega. Wystawione przez niego e skierowanie będzie dostępne nie tylko w IKP, ale również w ich aplikacji. 

Dlaczego warto korzystać z e-skierowań?

Korzystanie z e-skierowań to bezpieczeństwo bez wychodzenia z domu – nie ma wtedy ryzyka zarażenia się koronawirusem. Jednak to nie jedyna jego zaleta. Posiadając e-skierowanie w aplikacji nie ma możliwości, że je zgubisz tak jak w wersji papierowej. Jest ono również wystawiane w systemie, który nadaje mu czterocyfrowy kod. Zwalnia to pacjenta z obowiązku dostarczenia skierowania do specjalisty w terminie 14 dni. Wystarczy podać swój numer PESEL i czterocyfrowy kod.

Jutro Medical – zapisz się do swojej nowoczesnej przychodni przyszłości!

Jutro Medical dostosowuje swoje usługi do potrzeby pacjentów. Starają się, aby dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej był jak najłatwiejszy i jak najszybszy. Zapisz się do przychodni Jutro Medical i przekonaj się sam, jak komfortowy i szybki może być kontakt z lekarzem!