Odkurzacz bezprzewodowy to rodzaj AGD, który do niedawna dla wielu z nas był ciekawostką. Dziś decyduje się na niego coraz więcej osób, nie przepadających za korzystaniem z nie zawsze wygodnych odkurzaczy przewodowych. Zastanawiasz się na zakupem odkurzacza bezprzewodowego? Sprawdź, na co możesz liczyć, wybierając model za 500, 1000 i 1500 zł.

Odkurzacz bezprzewodowy – porównanie modeli do 500, 1000 i 1500 zł

Odkurzacz bezprzewodowy Gorenje SVC144FBK

Zaczynamy od najtańszego modelu, czyli sygnowanego logo Gorenje odkurzacza z serii SVC144FBK, którego cena regularna wynosi w tym momencie 379 zł. Urządzenie to może pełnić funkcję zarówno odkurzacza pionowego, jak i ręcznego – wystarczy, że odepniesz od niego rurę ssącą oraz rączkę. Wbudowana pojemna litowo-jonowa bateria pozwala na 38 minut nieprzerwanej pracy. Sam czas jej ładowania wynosi zaś 6 godzin. Pojemność zbiorniczka to 0,6 litra. Jego opróżnianie trwa dosłownie chwilę – jedne, co musisz zrobić, to wyjąć go z odkurzacza i wyrzucić jego zawartość do kosza na śmieci. Ergonomiczna turbo szczotka bez problemu poradzi sobie z wszelkiego rodzaju powierzchniami – niezależnie od tego, czy będzie to dywan czy panelowa podłoga.

Odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404

Droższym modelem w naszym zestawieniu jest odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404. W tym przypadku mamy do czynienia z nieco lepszymi parametrami. Wyróżnia go bowiem nie tylko dłuższy czas pracy baterii (40 min), ale i krótszy, bo wynoszący 5 godzin, czas jej ładowania. Za najmocniejszą stronę tego modelu można uznać jednak niezwykle wysoką efektywność usuwania zabrudzeń. Spora w tym zasługa innowacyjnej technologii Power Cyclone, zapewniającej wysoką moc ssania. Na uwagę zasługuje też trójwarstwowy filtr, zatrzymujący do 90% cząsteczek o średnicy do 0,3 mikrona. Zwróć na niego uwagę zwłaszcza wtedy, gdy Ty bądź któryś z Twoich domowników cierpi na schorzenia o podłożu alergicznym. Chcesz wiedzieć o nim więcej? Kliknij: https://www.neo24.pl/maleagd/dodomu/odkurzacze/odkurzaczebezprzewodowe.html i sprawdź jego pełną specyfikację.

Odkurzacz bezprzewodowy Electrolux PUREQ9 PQ91-Alergy

Ostatnia z naszych propozycji – odkurzacz bezprzewodowy Electrolux PUREQ9 PQ91-Alergy – dedykowany jest osobom szukającym urządzenia o maksymalnie wydajnych parametrach. Długi czas pracy akumulatora na jednym ładowaniu (55 min), 5-stopniowy proces filtracji kurzu, niewielki poziom generowanego hałasu – to tylko kilka rzeczy, o których warto wspomnieć, opisując jego zalety. Tym, co decyduje o jego popularności, jest też obecność programu autoczyszczenia – BrushRollClean™, ułatwiającego usuwanie ze szczotki drobinek brudu czy włókien. W zestawie oprócz odkurzacza znajdziesz stację ładującą, końcówkę do szczelin oraz szczoteczkę do kurzu, filtr wydechowy z pianki, mini-turboszczotkę, a także otuloną pluszem ssawkę, przeznaczoną do szczególnie delikatnych powierzchni.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy kupić? Porównanie modeli do 500, 1000 i 1500 zł
5 (100%) 2 votes

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany