Strona główna » Art. zewnętrzny » Jak szybko i skutecznie nauczyć się testów na prawo jazdy?
jak-szybko-i-skutecznie-nauczyc-sie-testow-na-prawo-jazdy

Jak szybko i skutecznie nauczyć się testów na prawo jazdy?

Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem? Postaw na robienie testów na prawo jazdy! To najskuteczniejszy sposób, aby w krótkim czasie nauczyć się do egzaminu na prawo jazdy. W tym artykule podamy kilka wskazówek, dzięki którym nauczysz się wszystkich pytań w kilka dni.

Jak uczyć się testów na prawo jazdy?

Przydatne w nauce „Super Testy na Prawo Jazdy pozwolą Ci zapoznać się z aktualną i oficjalną bazą testów na prawo jazdy. Dzięki darmowej aplikacji od SuperPrawoJazdy masz dostęp do wszystkich pytań, które zatwierdziło Ministerstwo Infrastruktury. Te same pytania i odpowiedzi czekają na Ciebie na egzaminie państwowym w WORD, dlatego nauka z tej aplikacji daje Ci 100% gwarancji, że żadne pytanie nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Jak się uczyć, aby zdać prawo jazdy?

Aplikacja Super Testy daje Ci możliwość nauki na kilka sposobów. Najbardziej wydajnym jest nauka w trybie „krok po korku”. W tym trybie pytania zostały podzielone na działy tematyczne, a działy jeszcze na mniejsze światy. W jednym świecie znajduje się ok. 20 pytań. Aby odblokować kolejny świat, nie można popełnić więcej niż dwa błędy przy odpowiadaniu na pytania testowe. Do każdego pytania, grupa ekspertów opracowała wyjaśnienia, który pozwalają użytkownikowi zrozumienie danego zagadnienia. Co więcej, użytkownik może oznaczyć sobie każde pytanie gwiazdką, aby w każdym momencie do niego wrócić używając filtru w liście pytań. Tak samo może wrócić do pytań, na które odpowiedział błędnie. Wystarczy użyć odpowiedniego filtru w liście pytań.

Symulacja egzaminu

W aplikacji od superprawojazdy.pl możesz poczuć się jak na egzaminie państwowym na prawo jazdy. W głównym menu aplikacji odnajdziesz zakładkę „Symulacja egzaminu”, która umożliwia odbycie egzaminu na prawo jazdy na takich samych zasadach, jak na egzaminie w WORD!

Tylko systematyka!

Rób testy na prawo jazdy systematycznie. Baza pytań na prawo jazdy zawiera ich obecnie ok. 2 000. Dokładna liczba jest zależna od kategorii na którą będziesz zdawać. Im więcej razy przerobisz dane pytanie tym większa pewność, że na egzaminie w WORD dzielisz na nie prawidłowej odpowiedzi. Systematyczna nauka testów przyniesie szybki efekt w postaci przerobienia całej bazy.

Czytaj uważnie pytania testowe

Bardzo częstą przyczyną oblania egzaminu państwowego z teorii jest to, że kursancie spieszą się i nie czytają uważnie pytań. Niektóre pytania są podchwytliwe, czasami do jednego filmiku, zdjęcia komisja egzaminatorów stworzyła kilka pytań. To powoduje, że na egzaminie i podczas nauki musisz być maksymalnie skupionym, ponieważ niektóre pytania są do siebie bardzo podobne, czasami jedno słowo decyduje o tym, że odpowiedź będzie inna.

Zapoznaj się z całą bazą pytań

superprawojazdy udostępnia gotowe do nauki testy na prawo jazdy, abyś miał(a) pewność, że niczego nie przegapisz! Postęp nauki pokazuje ile procent testów wykonałeś, a ile potrzebujesz, aby zapoznać się z całą bazą pytań.

Nie daj się oszukać

Nie zwracaj uwagi na reklamy, gdzie podmioty informują, że jako jedyni posiadają najwięcej pytań testowych na prawo jazdy. Obecnie cała baza pytań jest jawna i każdy może zdobyć do niej dostęp, jeżeli sprzedawca informuje, że ma ich więcej to jest to albo kłamstwo, albo posiada nieaktualną, nierzetelną bazę i nie warto się z niej uczyć!

Egzamin na prawko nie jest trudny!

To prawda! Uwierz, że egzamin na prawo jazdy nie jest trudny, ale tylko w momencie, gdy korzystasz z właściwych narzędzi podczas nauki do niego. Warto podkreślić, że niektóre pytania testowe są mało zrozumiałe lub podchwytliwe, o czym już wspominaliśmy. Niekiedy doświadczeni kierowcy mają problem z określeniem prawidłowej odpowiedzi, ponieważ nie zwrócili uwagi na mały, istotny detal. To tylko potwierdzenie, że trzeba zapoznać się z całą bazą pytań i przeczytać do każdego z nich przygotowane wyjaśnienie. Dzięki temu będzie mógł/mogła ze spokojną głową iść na egzamin państwowy i zdać za pierwszym razem!

Skorzystaj z e-learningu

Nowoczesna aplikacja Super Testy daje Ci też możliwość skorzystania z e-learningu. Znajdziesz w niej dostęp do podręcznika i nauki znaków. Zapomnij o papierowej książce, która dużo waży i zazwyczaj kurzy się na półce. Dziś możesz mieć podręcznik do nauki teorii na prawo jazdy w kieszeni.

Płyty CD odchodzą do lamusa! Nowy laptopy, komputery nie mają nawet stacji dysków, gdzie można by było je włożyć. Postaw na nowoczesny sposób nauki i pobierz aplikację od superprawojazdy na swój smartfon.

Oceń