Nowy iPhone to bez wątpienia rewolucja na rynku smartfonów. Dzięki temu świetnemu produktowi od firmy Apple, będziecie mogli zagrać darmowe automaty do gry w swoim ulubionym kasynie, korzystając z technologii 5G.

iPhone 12 to jeden z nielicznych telefonów, które w pełni współpracują z tą technologią, co pozwoli wam nie tylko na grę, ale również na streamowanie swojej rozrywki w świetnej jakości. Jeżeli nie jesteście fanami grania w gry, Apple ma w zanadrzu jeszcze kilka innych asów (oprócz dostępu do rewolucyjnej sieci 5G). 

Pierwszym asem z pewnością jest wyświetlacz, który wykorzystuje technologię OLED i pozwoli wam na oglądanie waszych ulubionych filmów i seriali w milionach barw. Ponadto w przypadku zrzucenia telefonu na podłogę, nie musicie obawiać się o ten zjawiskowy wyświetlacz, ponieważ jest on chroniony przez powłokę ceramiczną, która jest aż 4 razy bardziej odporna na upadki w stosunku do poprzednich modeli.

Uwielbiacie robić zdjęcia w nocy? Nowy iPhone korzystający z inteligentnego HDR pozwoli wam zachować ostrość obrazu i pełnię barw waszych ulotnych chwil. Wasze nocne eskapady możecie również dokumentować za pomocą filmów. W słabym świetle nowy iPhone radzi sobie aż 27 procent lepiej od poprzednich modeli. Filmy nagrywane w słabym świetle mogą z powodzeniem wykorzystywać rozdzielczość 4K.

Apple w swoim nowym telefonie stawia również na ładowanie indukcyjne. Magnes dopasowujący się do waszego telefonu pozwoli wam na ładowanie baterii w ekspresowym tempie. 

Wszystko wskazuje również na to, że Apple utrzyma trend dotyczący uszanowania prywatności. Producent zarzeka się, że dane z Face ID nie wylądują na żadnym serwerze i pozostaną tylko i wyłącznie na waszym urządzeniu. 

Jak widać nie brakuje w tym telefonie nowości i świetnych rozwiązań. Wisienką na torcie jest niesamowicie duża ilość obsługiwanych pasm 5G oraz LTE (20 i 32 pasm). Jest to niesamowicie przydatne w przypadku podróży, ponieważ różne kraje operują na różnych pasmach w swoich systemach telekomunikacyjnych. 

Nowy iPhone prezentuje się naprawdę świetnie, ale oczywiście wszystko ma swoją cenę. Na chwilę obecną podawane przez producenta ceny to 3599 zł za wersję iPhone’a 12 mini i 4199 zł za wersję iPhone’a 12. Są to ceny bardzo zbliżone do cen flagowców Samsunga.

Smartfon ten dostępny jest już w przedsprzedaży i w przeciągu około 10 dni roboczych może być w waszym domu. Ponadto zakupienie iPhone 12 w wersji PRODUCT RED wspiera globalny fundusz walczący z pandemią COVID-19. Co ciekawe, telefon w tej wersji nie jest droższy.

Samsung vs iPhone

Zwolennicy Samsunga na pewno czekają teraz na ruch ze strony tego koreańskiego giganta. Samsung S20 okazał się strzałem w dziesiątkę, ale na pewno nie jest to ostatnie słowo tego producenta. Nie od dziś wiadomo, że Apple i Samsung to główni gracze rynku smartfonów, którzy rywalizują ze sobą.

Dzięki zagorzałej rywalizacji możemy liczyć na coraz lepsze produkty. W końcu każda z firm chce zaskarbić sobie sympatię większej ilości osób. 

Niestety duża ilość nowinek technologicznych we flagowcach tych firm niesie ze sobą zwiększoną cenę telefonów. Ktoś za postęp technologiczny musi ostatecznie zapłacić.

Może jeszcze w tym roku Samsung zaskoczy nas zapowiedzią kolejnego flagowca? Jeszcze wiele może się wydarzyć w roku 2020.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany