A gdyby tak fototapeta nie była zwykłą dekoracją, tylko wspaniałym tłem dziecięcych zabaw. Ściana ozdobiona ciekawym wzorem z pewnością będzie sprzyjać kreatywności i pomysłom na atrakcyjne spędzanie czasu. Oto kilka propozycji na ozdobę pokoju dziecka, dzięki czemu stworzymy w pomieszczeniu bajkową i kolorową przestrzeń do zabaw.

Zwierzęta na fototapetach i tapetach

Dekoracja ścienna w dużym formacie z pewnością zmieni aurę w pomieszczeniu. Jeśli zależy nam na wspaniałych kolorach i niebanalnej ozdobie pokoju, to warto wybrać wyjątkowe fototapety dla dzieci. W kolekcji https://www.bimago.pl/fototapety/dla-dzieci.html można znaleźć leśne lub podwodne pejzaże z kolorowymi zwierzakami. Taka dekoracja z pewnością sprawi, że w pokoju będzie panowała cudna, bajkowa atmosfera.

Dla małych miłośników elegancji polecamy tapety z różnymi zwierzętami. Na stronie https://www.bimago.pl/tapety/zwierzeta/kroliki.html można znaleźć stylowe dekoracje, które świetnie będą pasować zarówno do pokoju niemowlaka, jak i starszego dziecka. Tapety ze zwierzętami w ciekawej kolorystyce sprawią, że wnętrze pokoju będzie sprzyjać kreatywnym zabawom.

Wraz z dorastaniem dziecka, aranżacja jego pokoju również będzie się zmieniać. Zamiast kolorowych tapet i fototapet, warto postawić na dekoracje, które zaakcentują pasje i zainteresowania naszej pociechy. Pokój z fototapetą w konie będzie wymarzoną aranżacją dla fanów jeździectwa, z kolei fototapety z pejzażami lub mapami świata dla fanów podróżowania.

Oryginalne dodatki dekoracyjne w pokoju dziecka

Sama fototapeta może nadać ton we wnętrzu, który warto dopełnić ciekawymi sprzętami i dodatkami dekoracyjnymi. Oryginalne meble w skandynawskim lub marynistycznym stylu z pewnością spodobają się dzieciom. Również forma mebli może być niebanalna – piętrowe łóżka, segmenty na które można się wspinać czy różne skrytki sprawią wiele radości naszym pociechom.

Fototapeta z ciekawym pejzażem, tipi i kilka zabawek sprawi, że nasze dziecko będzie mogło o każdej porze roku urządzić sobie biwak we własnym pokoju. Mali miłośnicy dinozaurów mogą oprócz dekoracji ściennej z ulubionymi zwierzakami, posiadać lampę czy meble inspirujące się tymi stworzeniami, dzięki czemu pokój dziecięcy zmieni się w scenerię rodem z parku jurajskiego.

Wielbiciele patrzenia w gwiazdy i lotów w kosmos mogą mieć prawdziwie nieziemską aranżację. Fototapeta z drogą mleczną, półki w kształcie rakiety i błękitne kolory zachwycą małych i dużych odkrywców.

Wybór przewodniego motywu w pokoju dziecka sprawi, że nasza pociecha będzie miała bajkową przestrzeń do zabawy i odpoczynku. Oryginalna fototapeta, meble oraz akcenty dekoracyjne sprawią, że samo urządzanie pokoju będzie świetną zabawą. Możemy mieć pewność, że w takim pomieszczeniu nasza pociecha będzie radośnie spędzać czas na zabawie i rozwijaniu swoich pasji.

Fototapety – bajkowa sceneria w pokoju dziecka
Oceń ten post

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany