Strona główna » Art. zewnętrzny » Biznesowy event nad morzem. Firmowa integracja

Biznesowy event nad morzem. Firmowa integracja

Szkolenie, konferencja, a może integracja? Organizacja takiego wydarzenia nad morzem, w samym centrum rozrywkowej okolicy to gwarancja udanej imprezy i osiągniętych celów. Chcesz zacieśnić więzi z partnerami? Chcesz skutecznie zintegrować pracowników? A może chcesz połączyć te rzeczy z efektywnym szkoleniem? Zrób to w Gdańsku, w hotelu Grano, położonym w świetnej lokalizacji i oferującym wszystko, co potrzebne, być zrealizował te cele.

Hotel konferencyjny Gdańsk

Grano to komfortowy, bogato wyposażony czterogwiazdkowy hotel w centrum Gdańska. Oferuje on zarówno wygodny wypoczynek, jak i organizację różnych wydarzeń biznesowych. Hotel ma nowoczesny i elegancki design, którego tematyka oparta jest o wino i kwiaty. Wysokiej jakości meble i materiały sprawią, że każda wizyta w tym miejscu będzie wyjątkowa.

Hotel oferuje kilka stref, w których każdy może doświadczyć komfortowego pobytu. Poza bogato wyposażonymi pokojami znajduje się tu strefa wspólnego spędzania czasu, przestronne miejsce zabaw dla dzieci, a także strefa spa & wellness. Do hotelu można przyjechać z czworonogim przyjacielem zarówno na weekend, jak i dłuższe wakacje. Jednak co najważniejsze, hotel oferuje profesjonalną strefę biznesową. Dlatego jest świetnym miejscem na firmowe wydarzenia.

Centrum konferencyjne Gdańsk

Hotel Grano położony jest w samym centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych pubów, restauracji i obiektów kulturalno-rozrywkowych. Dlatego to idealne miejsce na każdy event, który nie musi kończyć się w jednym miejscu. Po oficjalnej części wydarzenia, którą zorganizujesz w jednej z trzech profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, możecie odprężyć się tak, jak lubicie. Zarówno na mieście, jak i w hotelu, w którym znajdziecie sporo przestrzeni, przeznaczonych różnym aktywnościom.

W hotelu znajduje się przestronna restauracja, oferująca smaczną kuchnię. Dlatego po skończonym szkoleniu czy konferencji, możecie nabrać sił, zajadając ulubione potrawy. Energię zregenerujecie także w strefie spa & wellness, która została wyposażona między innymi w basen i jacuzzi. Następnie możecie udać się do strefy spędzania wspólnego czasu, w której przeprowadzicie otwarte, jak i bardziej intymne rozmowy, albo udać się do baru, w którym zamówicie rozluźniającego drinka.

Sale konferencyjne Gdańsk centrum

Chociaż hotel umożliwia Wam korzystanie z wielu atrakcji i rozrywek, to jednak część oficjalna na pewno interesuje Was równie mocno. Hotel Grano to doskonałe miejsce na szkolenia czy konferencje. Sale konferencyjne Grano Hotels to profesjonalnie wyposażone sale, przeznaczone na tego typu wydarzenia. Sale konferencyjne w hotelu Grano zlokalizowane są w biznesowej strefie hotelu. Wyposażone są w dobrej jakości sprzęt, niezbędny do przeprowadzenia prezentacji, jak rzutnik, projektor, flipcharty czy nagłośnienie. Nie brakuje także Wi-Fi, a klimatyzacja pozytywnie wpłynie na Wasz komfort w czasie upalnych dni. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego, ale mogą być też zaciemnione. W każdej chwili możecie liczyć na pomoc kompetentnego zespołu pracowników, którzy pomogą w obsłudze wyposażenia sali i w organizacji wydarzenia. Również, jeśli potrzebujesz więcej, niż otrzymujesz w standardzie.

Chcesz zorganizować wydarzenie dla siebie i swoich pracowników, współpracowników czy klientów? Potrzebujecie integracji? A może chcesz jedynie przeprowadzić w nim efektywne szkolenie? Zdecyduj się tu przyjechać, a zrealizujesz swoje cele.

Oceń