Together Magazyn » Więcej » Wyjazd » Gdzie pojechać na długi weekend?

Gdzie pojechać na długi weekend?

Magiczne Ogrody

Trzcianki 92

Janowiec

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany w oparciu o oryginalną historię. Park podzielony jest na krainy, z których każda oferuje innego rodzaju doświadczenia i atrakcje. Do wszystkich można dotrzeć, wędrując szerokimi alejami, wśród szumiących strumieni, zieleni, barwnych i pachnących kwiatów. Podczas wędrówki można spotkać kolejnych mieszkańców Magicznych Ogrodów: Skrzata, Krasnoludy, Bulwiaki, Wróżki Smużki, Robanki, Mordole, smoki.

Chatka Baby Jagi w Białowieży

Orzeszkowo 98

Orzeszkowo, Białystok

Za górami, za lasami, mieszkała sobie Baba Jaga… Chcecie zobaczyć, jak wygląda jej chatka? Nic prostszego! Wystarczy, że wybierzecie się do Białowieży! Kolorowa chatka, wielki piec i mnóstwo zabawy. W Chatce Baby Jagi dzieci i dorośli bawią się tak samo dobrze. Maluchy dzięki animacji przenoszą się w świat baśni, a dorośli znów choć przez chwilę mogą poczuć się jak dzieci. Warto się tam wybrać!

Farma Iluzji

Mościska 9

Trojanów gm. Garwolin

Farma Iluzji to 5 hektarów wypełnionych atrakcjami, które sprawiają, że aktywny wypoczynek nabiera nowy wymiar. Znajdziecie tu zarówno eksponaty ze świata iluzji, duże budowle, które zmieniają prawa grawitacji, jak i miejsca do zabawy i wypoczynku – plaża, labirynty, place zabaw, miejsca do grillowania i wiele, wiele innych. Odwiedźcie Farmę Iluzji, a uwierzysz w niemożliwe!

Groty Mechowskie

Mechowo

To prawdopodobnie najkrótsza trasa podziemna, jaka istnieje w Polsce. Czy warto się tam wybrać? Zdecydowanie! Filary przypominające stalagnaty o bajecznych kształtach zachwycą każdego, a Miechowskie Groty są naprawdę bardzo ciekawym zjawiskiem. Nie macie jednak co liczyć na długie zwiedzanie, dlatego warto zaplanować dalsze punkty wycieczki. To nie powinno być żadnym problemem, bo okolica oferuje wiele atrakcji.

5/5 – (4 głosów)