GDAŃSK

AAL TOURIST – ul. Wały Piastowskie 1

AIR COMFORT – ul. Międzygwiezdna 49/3

AKADEMIA ARTYSTYCZNA – al. Grunwaldzka 339

AKADEMIA SKUTECZNEJ DIETY – al. Grunwaldzka 82

AKADEMIA RUCHU RAFIK – ul. Piastowska 104F/6

AMBER BEAUTY KLINIKA – ul. Myśliwska 17A

AMPLICO LIFE S.A. AGENCJA – al. Grunwaldzka 212

ALFA EDUKACJA – ul. Pniewskiego 3

ALFA FLOORS – ul. Hemara 3

ALFA PARK – ul. Myśliwska 102

AUTO CAROS – ul. Elbląska 54

AQUARIUS FITNESS & WELLNESS – ul. Noskowskiego 17B

AQUASTACJA – al. Grunwaldzka 411

BAZAR SMAKÓW – al. Grunwaldzka 411

BEAUTY DERM SPA – ul. Kapliczna 30

BIBLIOTEKA GDAŃSKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK – ul. Wałowa 24

BIOBAZAR – ul. Popiełuszki

BIURO PODRÓŻY BLISS – ul. A. Słonimskiego 1/67

BMW ZDUNEK PREMIUM – ul. Miałki Szlak 43/45

BRA MADALENA – ul. Koziorożca 29B

BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL – ul. Jagiellońska 46

BRITISH SCHOOL – al. Grunwaldzka 83/5

BRITISH SCHOOL – ul. Wały Jagiellońskie 26/2

CAFE W – Centrum Handlowe Manhattan

CALYPSO – Galeria Zaspa

CALYPSO – Galeria Madison

CALYPSO – Galeria Przymorze

CALYPSO – ul. Staropolska 32 (Centrum Kowale)

CARTER GDAŃSK – ul. Grunwaldzka 260

CENTRUM DERMATOLOGII LASEROWEJ EPI CENTRUM – ul. W. Pniewskiego 3

CENTRUM HANDLOWE VIKTOR – ul. Myśliwska 102

CENTRUM HEWELIANUM – ul. Gradowa 10

CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ŁAŹNIA – ul. Jaskółcza 1

CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ŁAŹNIA – ul. Strajku Dokerów 5

CENTRUM OKULISTYCZNE ARTLIFE – ul. Obrońców Wybrzeża 23

CENTRUM REHABILITACJI REH-UP – ul. Jaskółcza 7/15

CENTRUM REHABILITACJI REH-UP – ul. Kazimierza Górskiego 1

CENTRUM REHABILITACJI REH-UP – ul. Żabi Kruk 10

CENTRUM ROZWOJU RODZINY – ul. Nowe Ogrody 35

CENTRUM TERAPII LOGOP – ul. Rysia 2

CENTRUM TERAPII WYSPA – ul. Biała 7

CENTRUM U7 – ul. Plac Dominikański 7

CENTRUM USG I LEKARZE SPECJALIŚCI DIAGNOSON – ul. Kielnieńska 123

CENTRUM WSPARCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – ul. Jesionowa 6

CENTRUM ZABAW EUROLIDER – ul. Cienista 30

CIUCIU ARTIST – ul. Długa 64/65

CORTEN CAFE KAWIARNIA – Plac Solidarności 1 (budynek ECS)

COSTA COFFEE – CH Madison

CRAFTOHOLIC SHOP – ul. Krzywoustego 3

CUKIERNIA FAJNE BABY – ul. Świętojańska 70–71/1

CUKIERNIA NOTOCIACHO – ul. Pniewskiego 3B

CZUPRYNKI” CZESANIE & BRYKANIE – ul. Słonimskiego 6

DANCE AVENUE – ul. Konrada Leczkowa 1

DENT INN – ul. Współczesna 1L

DENTALSPA – ul. Szymanowskiego 14

DENTICO JOWITA ŻEBROWSKA-ZAKRZEWSKA – ul. Kołobrzeska 5/7

DIOPTRIA OKULISTYKA DZIECIĘCA – ul. Bernarda Chrzanowskiego 82/3

DOM UPHAGENA – ul. Długa 12

DWÓR ARTUSA – ul. Długi Targ 43–44

DWÓR OLIWSKI – ul. Bytowska 4

DWÓR PRAWDZICA – ul. Piastowska 198

EDU PARK – ul. Trzy Lipy 3

EMPIRE MUSIC – ul. Komety 14

EMPIRE MUSIC – ul. Marsa 20C/14

EUREKA CENTRUM EDUKACJI – ul. Czarny Dwór 12

EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI – pl. Solidarności 1

EUROSTYL – ul. Leszczynowa 6

FILHARMONIA BAŁTYCKA – ul. Ołowianka 1

FIT STACJA – al. Grunwaldzka 411

FITNESS KLUB SPÓJNIA – ul. Słowackiego 4

FUN ARENA – ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

FUNCLIMB – al. Grunwaldzka 411

FUNDACJA BLIŻEJ – ul. Przytulna 29/2

FUNDACJA HOSPICYJNA – ul. Chodowieckiego 10

FUNDACJA MY TO MAMY – ul. Wyzwolenia 51C/52

FUNDACJA RODZIC DZIECKO.PL – ul. Nowe Ogrody 35

FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA – ul. Opata Rybińskiego 25

GABINET TERAPII LOGO-PED – ul. Partyzantów 8/4

GABINET WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO – ul. Matejki 6

GAK – DOM SZTUKI – ul. Stryjewskiego 25

GAK – GAMA – ul. Starowiejska 15/19

GAK – PLAMA – ul. Pilotów 11

GAK – STACJA ORUNIA – ul. Dworcowa 9

GAK – WINDA – ul. Rocławska 17

GAK – WYSPA SKARBÓW – ul. Turystyczna 3

GALERIA GLAZA EXPO – ul. Długi Targ 20/21

GALERIA STARYCH ZABAWEK – ul. Piwna 19/21

GDAŃSKA GALERIA MIEJSKA – ul. Piwna 27/29

GDAŃSKI BAZAR NATURY – al. Grunwaldzka 470

GDAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ – ul. Biała 1B

GELATO MAGIA – Galeria Bałtycka

GLOTTISPOL – ul. Abrahama 18

GŁADYSZ SPORT – ul. Arkońska 63

GOOD LUCK CLUB – ul. Orzechowa 7

GOŚCINNA PRZYSTAŃ – ul. Gościnna 14

GRUPA ANKARA – ul. Partyzantów 49

HARD ROCK CAFFE – ul. Długi Targ 35/38

HOTEL ALMOND – ul. Toruńska 12

HOTEL BEST WESTERN Bonum Hotel*** – ul. Sieroca 3

HOTEL BEST WESTERN PLUS Arkon Park Hotel*** – ul. Śląska 10

HOTEL CZTERY BRZOZY – ul. Skromna 1

HOTEL GALION – ul. Stogi 20

HOTEL GRAND CRU – ul. Rycerska 11–12

HOTEL KRÓLEWSKI – ul. Ołowianka 1

HOTEL MARINA NOVOTEL – ul. Jelitkowska 20

INPRO – ul. Opata Rybińskiego 8

INSTYTUT KOSMETYCZNY EVIS – al. Zwycięstwa 52

INSTYTUT KULTURY MIEJSKIEJ – ul. Długi Targ 39/40

INSTYTUT WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA – ul. Jacka Malczewskiego 139

KABATA – MEDYCYNA RODZINNA – ul. Mickiewicza 20A

KAWIARNIA COSTA – Centrum Handlowe Matarnia

KAWIARNIA MODERN – Centrum Handlowe Matarnia

KAWIARNIA MONT BLANC – Galeria Bałtycka

KAWIARNIA W STARYM KADRZE – ul. Grobla I 3/4

KLINIKA STOMATOLOGICZNA VIVADENTAL – al. Zwycięstwa 48

KLUB MALUCHA „BAJKA” – ul. Pniewskiego 2

KLUB MAM W GDAŃSKU MORENA – ul. Nałkowskiej 3

KLUB TARAPATY – ul. Koziorożca 29B

KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – ul. Batorego 17

KLUB ŻAK – al. Grunwaldzka 195/197

KOMIS DZIECIĘCY JAŚ I MAŁGOSIA – pl. Artemidy 1U/5

Kucharia – ul. Słonimskiego 6

LAO THAI – Targ Rybny 11 (od strony Motławy)

LESZCZYNOWY DWOREK – ul. Leszczynowa 12D

LOOPY’S WORLD GDAŃSK – al. Grunwaldzka 229

MARMOLADA, CHLEB I KAWA – ul. Słonimskiego 5 (Garnizon)

MEBLE VOX – ul. Przywidzka 7/9 (Rental Park na Szadółkach)

MIASTO ANIOŁÓW – ul. Chmielna 26

MIKILANDIA SALA ZABAW – ul. Spacerowa 65

MK BOWLING – Centrum Handlowe Manhattan

MOMARTE GALERIA SZTUKI – ul. Chlebnicka 11/12

MULTIKINO – al. Zwycięstwa 14

MUZEUM BURSZTYNU – ul. Targ Węglowy 26

MUZEUM NARODOWE W GDAŃSKU – ul. Toruńska 1

MUZEUM POCZTY POLSKIEJ – pl. Obrońców Poczty Polskiej 1/2

MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ – ul. Długa 12

NADBAŁTYCKIE CENTRUM KULTURY – ul. Korzenna 33/35

NARODOWE MUZEUM MORSKIE W GDAŃSKU – ul. Ołowianka 9/13

NATUREHOUSE MADISON – Centrum Handlowe Madison

NEMEZIS – ul. Współczesna 1L

NH FITNESS – ul. Klasyczna 2

NIEPUPLICZNE PRZEDSZKOLE TEDDY THE BEAR – ul. Ferdynanda Magellana 14

NIEPUBLICZNY LEŚNY ŻŁOBEK – ul. Ferdynanda Magellana 14

OK CLINIC – ul. Stajenna

OŚRODEK CZYTELNICTWA NIEPEŁNOSPRAWNYCH – ul. Czerwony Dwór 21

OŚRODEK PROFILAKTYKI I EDUKACJI MROWISKO – ul. Słomiana 2

OTWARTA GALERIA SMAKU – ul. Słonimskiego 6

OXY MEDICA – ul. Lastadia 35/6

PARK HANDLOWY MATARNIA – ul. Złota Karczma 26

PIJALNIA CZEKOLADY E.WEDEL 1851 – Galeria Bałtycka

PIJALNIA SOKÓW PESCA FRESCA – Centrum Handlowe Manhattan

PITSTOP – ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

PIZZERIA LA BOCCA – ul. Startowa 30

PIZZERIA LEONE – ul. Dywizji Wołyńskiej 1/7

PIZZERIA LEONE – ul. Małomiejska/Róg Ptasiej

PIZZERIA MARGHERITA – ul. Cystersów 11

PIZZERIA ÓSEMKA – ul. Wajdeloty 24

PORADNIA FLEBOLOGICZNA – ul. Partyzantów 27

POSZUKIWACZE PRZYGÓD – ul. Planetarna 6

PRACOWNIA KOTY NA PŁOTY – ul. Słowackiego 1 (na terenie Osiedla Garnizon Kultury)

PREMIUM FITNESS & GYM – ul. Cienista 30 (Galeria Tesco)

PRODENT DENTYSTA GDAŃSK – ul. Słonimskiego 1

PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-LOGOPEDYCZNE MEGAMOCNI – ul. Startowa 4A

PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-LOGOPEDYCZNE MEGAMOCNI – ul. Cieszyńskiego 1A

PRZEDSZKOLE FAHRENHEITA – ul. Ferdynanda Magellana 14

PRZEDSZKOLE GEDANIA – al. Gen. J. Hallera 201

PRZEDSZKOLE HORYZONCIK – ul. Klasyczna 4

PRZEDSZKOLE I SZKOŁA HAPPY KIDS OSOWA – ul. Oriona 1

PRZEDSZKOLE KOLOROWE – ul. Grudzińskiego 2

PRZEDSZKOLE KRAINA TĘCZY – ul. Ławnicza 1/2

PRZEDSZKOLE LITTLE HARVARD – ul. Lęborska 3B

PRZEDSZKOLE MORSKIE – ul. Rogalińska 17

PRZEDSZKOLE SMYKOWO – ul. Chrzanowskiego 6/2

PRZEDSZKOLE ŚW. JANA DE LA SALLE – ul. Obywatelska 3

PRZEDSZKOLE TĘCZOWA JEDYNECZKA – ul. Władysława IV 14

PRZEDSZKOLE W OLIWIE – ul. Cystersów 7

PRZEDSZKOLE WESOŁA KRAINA – ul. Bulońska 18

PRZEDSZKOLE WESOŁA KRAINA – ul. Menonitów 2A

PRZEDSZKOLE WESOŁY PROMYCZEK – ul. Fieldorfa 13/5

PRZEDSZKOLE ŻYRAFA – ul. Norwida 4

PRZYCHODNIA ETERMED – ul. Jaskółcza 7/15

PRZYCHODNIA ETERMED – ul. Kazimierza Górskiego 1

PRZYCHODNIA ETERMED – ul. Żabi Kruk 10

PRZYCHODNIA STUDENT-MED – ul. Jaskółcza 7/15

PRZYCHODNIA STUDENT-MED – ul. Kazimierza Górskiego 1

PRZYCHODNIA STUDENT-MED – ul. Żabi Kruk 10

RESTAURACJA AMBER SIDE – pl. Solidarności 1(w budynku ECS)

RESTAURACJA 5 SMAKÓW – ul. Współczesna 1

RESTAURACJA BABYCAFE.PL – ul. Słowackiego 4D

RESTAURACJA BIG APLE – al. Grunwaldzka 578

RESTAURACJA BIO WAY – Galeria Bałtycka

RESTAURACJA BIO WAY – ul. Dmowskiego 11F

RESTAURACJA BIO WAY – ul. Wały Jagiellońskie 34

RESTAURACJA SET – al. Grunwaldzka 309

RESTAURACJA COOLTOWA – ul. Jabłoniowa 21

RESTAURACJA GALION – ul. Stogi 20 (w Hotelu Galion)

RESTAURACJA KROWA I KURCZAK – al. Grunwaldzka 355

RESTAURACJA LA FONTAINE – ul. Dyrekcyjna 2–4

RESTAURACJA LATAJĄCY HOLENDER – ul. Długi Targ 33/34

RESTAURACJA LONG STREET 52 – ul. Długi Targ 52/53

RESTAURACJA LUDOVISKO – al. Grunwaldzka 470

RESTAURACJA LULA FOOD & DRINK – ul. Norwida 4

RESTAURACJA MANEKIN – al. Grunwaldzka 270

RESTAURACJA MERCADO – ul. Partyzantów 8/104

RESTAURACJA PANORAMA – ul. Wały Piastowskie 1

RESTAURACJA PIEROGARNIA U DZIKA – ul. Piwna 59/60

RESTAURACJA PIWNA 47 – ul. Piwna 47

RESTAURACJA POBITEGARY – ul. Bitwy Oliwskiej 34

RESTAURACJA PUEBLO – ul. Kołodziejska 4

RESTAURACJA RITZ – ul. Szafarnia 6

RESTAURACJA SEMPRE – Targ Rybny 11 (od strony Motławy)

RESTAURACJA SOPRANO – al. Rzeczypospolitej 3

RESTAURACJA SZAFARNIA 10 – ul. Szafarnia 10

RESTAURACJA VNS – Centrum Handlowe Manhattan

ROCK AND ROAD ROWERY, NARTY – ul. Bolesława Krzywoustego 49

SALON OPTYCZNY VISUS – al. Grunwaldzka 126A

SILHOUETTE DCD – ul. Partyzantów 17A/1C

SMART LAB – ul. Hallera 201

SKLEP MAMA LULU – ul. Hemara 3

SKLEP TUTTU.PL – Centrum Handlowe Manhattan

SPS ŚWIETLICA STONOGA – ul. Posejdona 2

STACJA DE LUXE – al. Grunwaldzka 22

STANGIEL TENIS & SQUASH – ul. Zeusa 84

STADION ENERGA GDAŃSK – ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

STARY MANEŻ – ul. Słowackiego 23

STOMATOLOG EURODENT – ul. Heleny Marusarzówny 2

STOMATOLOG EURODENT – ul. Jabłoniowa 20

STOMATOLOG EURODENT – ul. Kołobrzeska 39F

STOMATOLOG EURODENT – ul. Tytusa Chałubińskiego 24

STOMATOLOG WIEWIÓR-K – ul. Hallera 137

STUDIO KOSMETYCZNE FENIKS – ul. Świętojańska 66

STUDIO TAŃCA POD KWADRATEM – al. Grunwaldzka 335

SZKOŁA MŁODYCH PROGRAMISTÓW – ul. Mieczysława Słabego 21A/7

SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE CET – ul. Gruszkowa 3

SZKOŁA SOKRATES – ul. Zakopiańska 37A

SZKOŁA WELL JĘZYKI OBCE DLA CAŁEJ RODZINY – ul. Gospody 3B

SZKOŁY IM. ŚW. JANA DE LA SALLE – ul. Słowackiego 101

SZTUKA WYBORU – ul. Słowackiego 19

ŚWIETLICA POD KASZTANEM – ul. Brzegi 45

TEATR MINIATURA – al. Grunwaldzka 16

TEATR SZEKSPIROWSKI – ul. Wojciecha Bogusławskiego 1

TEDKIDS – ul. Lęborska 3B

UBEZPIECZALNIA MET LIFE – al. Grunwaldzka 212

UMAM – ul. Hemara 1

UMAM – ul. Szafarnia 11

UNIKIDS – ul. Sobótki 21B

URZĄD MIEJSKI GDAŃSK – ul. Nowe Ogrody 8/12

WOJEWÓDZKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – ul. Targ Rakowy 5/6

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Angielska Grobla 8/10

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Diamentowa 10

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Dragana 26

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Dworska 27

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Gospody 3B

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Hoene 6

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Igielnicka 5

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Jagiellońska 8

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Kryniczna 20

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Ks. Sychty 18A

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Lelewela 21/22

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Manifestu Połanieckiego 32/34

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Mariacka 42

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Obrońców Wybrzeża 2

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Opata Rybińskiego 9

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Opolska 3

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Paderewskiego 11

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Pilotów 3

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Podkarpacka 1

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Strajku Dokerów 5

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Stryjewskiego 29

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Turystyczna 3

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA – ul. Wyrobka 5A

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA CH MANHATTAN – al. Grunwaldzka 82

YASUMI SPA – ul. Kminkowa 2/1

ZDROWY PROFIL – ul. Jabłoniowa 20

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY „OLIMPIJCZYK” – ul. Kazimierza Porębskiego 4

ZESPÓŁ SZKÓŁ ARCHITEKTURY I KRAJOBRAZU – ul. Czyżewskiego 31

ZIELONY SPICHLERZ – ul. Bernarda Chrzanowskiego 38A

ŻŁOBEK JAK U BABCI – ul. Wawelska 10

SOPOT

AQUAPARK – ul. Zamkowa Góra 3–5

AQUA SPA SOPOT – ul. Zamkowa Góra 3-5

BAŁTYCKA AGENCJA ARYSTYCZNA – ul. Tadeusza Kościuszki 61

BAR 512 – ul. Powstańców Warszawy 10 (na tyłach Hotelu Sheraton)

BASKANCELARIA – ul. Armii Krajowej 22/2

BEST WESTERN Villa Aqua Hotel – ul. Zamkowa Góra 35

BIBLIOTEKA INSTYTUTU OCEANOLOGII PAN – ul. Powstańców Warszawy 55

BIBLIOTEKA STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH – ul. Armii Krajowej 119/121

CAFE FERBER – ul. Bohaterów Monte Cassino 48

CAFE RESTO – Plac Konstytucji 3 Maja 3 (w Hotelu Rezydent)

CALYPSO – al. Niepodległości 697–701

CENTRUM „DO PRZODU” – ul. Ceynowy 16

CENTRUM OKULISTYCZNE BLIKPOL – ul. Haffnera 6

CENTRUM STOMATOLOGICZNE DIJAKIEWICZ – al. Niepodległości 670A

DELMONICO CUT STEAKHOUSE – ul. Moniuszki 10 (w Hotelu Opera)

EKOLUDKI KLUB DZIECIĘCY – ul. Skarpowa 2

ENGLISH UNLIMITED – ul. Armii Krajowej 73

EMALIUNGA – al. Niepodległości 940

FUNDACJA KREWAKTYWNI – ul. Marynarzy 4

FUNDACJA SPORT NA ZDROWIE – ul. Bitwy pod Płowcami 67 (teren Sopockiego Klubu Żeglarskiego)

GABINET CHIRURGII NACZYNIOWEJ I FLEBOLOGII – ul. 23 Marca 23

GRODZISKO SOPOT SKANSEN ARCHEOLOGICZNY – ul. Haffnera 63

HARNAŚ GÓRALSKI – ul. Stanisława Moniuszki 9

HASTENS – al. Niepodległości 940

HOTEL BURSZTYN – ul. Emilii Plater 19

HOTEL EUROPA – al. Niepodległości 766

HOTEL FLAMING – ul. Emilii Plater 12

HOTEL MIRAMAR – ul. Zamkowa Góra 25

HOTEL OPERA – ul. Stanisława Moniuszki 10

HOTEL REZYDENT – Plac konstytucji 3 Maja 3

HOTEL SHERATON – ul. Powstańców Warszawy 10

HOTEL VILLA BALTICA – ul. Emili Plater 1

HOTEL VILLA SEDAN – ul. Pułaskiego 18–20

INSTYTUT ŻYWIENIA ELIGO – ul. Zamkowa Góra 3–5

KAWIARNIA MOUNT BLANC – ul. Bohaterów Monte Cassino 63

KAVA – Bohaterów Monte Cassino 61

KSIĘGARNIA AMBELUCJA – ul. 3 Maja 9

MAŁA ANGLIA – ul. Grunwaldzka 94

MAŁA GALERIA STF – ul. Sikorskiego 8/10

MAŁPA BURGER – ul. Podjazd 5

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – ul. 23 Marca 77C

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – ul. 3 Maja 6

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – ul. Gen. Władysława Sikorskiego 8/10

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – ul. Mazowiecka 26

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – ul. Obrońców Westerplatte 16

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – ul. Władysława Cieszyńskiego 22

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA – ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 26

MŁODZIEŻOWA PLACÓWKA WYCHOWAWCZA – ul. Sikorskiego 2

MUZEUM SOPOTU – ul. Poniatowskiego 8

OGRÓD ZDROWIA – al. Niepodległości 647/1

PAŃSTWOWA GALERIA SZTUKI – Plac Zdrojowy 2

PIZZERIA MARGARITA – ul. 23 Marca 77C

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE A. ARNDT – ul. Księżycowa 3B

PRZEDSZKOLE NR 1 – ul. Armii Krajowej 58

PRZEDSZKOLE TUPTUSIE – ul. Ceynowy 16

PUNKT PRZEDSZKOLNY NASZ WSPÓLNY ŚWIAT – ul. Chopina 32/7

RESTAURACJA AMICI – ul. 3 Maja

RESTAURACJA AQUARELLA – ul. Zamkowa Góra 35

RESTAURACJA AVOCADO FUSION – ul. Plac Dom Zdrojowy 1

RESTAURACJA BŁĘKITNY PUDEL – ul. Bohaterów Monte Cassino 44

RESTAURACJA CAFE POLSKIE SMAKI – ul. Powstańców Warszawy 10 (w Hotelu Sheraton)

RESTAURACJA KONCEPT – ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 18-20

RESTAURACJA PROJEKT 36 – ul. Obrońców Westerplatte 36A

RESTAURACJA GIANNI – ul. Bohaterów Monte Cassino 63

RESTAURACJA IMAGE – al. Grunwaldzka 8/10

RESTAURACJA INTEGRACJA – ul. Bohaterów Monte Cassino 15

RESTAURACJA KARCZMA ZAGRODA – al. Niepodległości 625

RESTAURACJA LA MAREA – ul. Bohaterów Monte Cassino 38/ 2U

RESTAURACJA LA VITA – ul. Monte Cassino 63

RESTAURACJA MESA – ul. Hestii 3

RESTAURACJA MORSKA – ul. Morska 9

RESTAURACJA MOCNO NADZIANE – ul. Haffnera 7

RESTAURACJA „PASJAMI” – Plac Konstytucji 3 Maja 3 (w Hotelu Rezydent)

RESTAURACJA PICK&ROLL CLUB – ul. Zamkowa Góra 3–5

RESTAURACJA PIEPRZ – ul. Haffnera 7

RESTAURACJA PIASKOWNICA – ul. Powstańców Warszawy 88

RESTAURACJA PINOKIO – ul. Bohaterów Monte Cassino 45

RESTAURACJA POMARACZOWA PLAŻA – ul. Emilii Plater 19

RESTAURACJA RUCOLA – ul. Bohaterów Monte Cassino 53

RESTAURACJA SEMPRE – ul. Grunwaldzka 11

RESTAURACJA STACJA SOPOT – ul. Władysława Jagiełły 3/1

RESTAURACJA STAR TEXAN – al. Grunwaldzka 8/10

RESTAURACJA THE MEXICAN – ul. Bohaterów Monte Cassino

RESTAURACJA TOSCANA – al. Grunwaldzka 27

RESTAURACJA TU’GETHER – ul. Grunwaldzka 65

RESTAURACJA U PRZYJACIÓŁ – ul. Polna 55

RESTAURACJA WAVE – ul Powstańców Warszawy 10 (w Hotelu Sheraton)

RESTAURACJA WHITE MERLIN – al. Wojska Polskiego 1

SO! COFFE – ul. Bohaterów Monte Cassino 53 (Krzywy Domek)

SOPOTEKA – ul. Kościuszki 14

SZKOŁA BIG BEN – ul. Kujawska 1

SZKOŁA JĘZYKOWA SAY&PLAY – ul. Kościuszki 35/2

SZKOŁA PODSTAWOWA LOKOMOTYWA – ul. Jana z Kolna 35

TEATR NA PLAŻY – al. Franciszka Mamuszki 2

URZĄD MIASTA SOPOTU – ul. Kościuszki 25/27

VILLA ANTONINA – ul. Obrońców Westerplatte 36A

VILLA SENTOZA – ul. Grunwaldzka 89

WILLA MAREA – ul. Bolesława Chrobrego 38

ZATOKA SZTUKI – ul. Mamuszki 14

ZIELARNIA SOPOCKA – ul. Podjazd 3

GDYNIA

ADVENTURE PARK – ul. Bernadowska 1

ALICE SWIM – ul. Rdestowa 146 B/18

AKWARIUM GDYŃSKIE – al. Jana Pawła II 1

AQQ MONTESSORI – ul. Kapitańska 45A

AUTO-HOUSE – ul. Stryjska 24

BAJKOWO – CENTRUM ZABAWY I NAUKI DLA DZIECI – ul. Grabowo 5B

BAR LENIWA BABA – ul. Świętojańska 52

BEAUTY DERM SPA – ul. Świętojańska 133

BIOMAR – ul. Narcyzowa 12/55

BMW ZDUNEK GDYNIA – ul. Druskiennicka 1A

BRITISH SCHOOL – ul. Świętojańska 34/3

BY INSOMNIA – ul. Świętojańska 104

CAFE MARIOLA – ul. Bolesława Prusa 24

CENTRUM MEDYCZNE DR KUBIK – Antoniego Hryniewickiego 6

CENTRUM NAUKI EXPERYMENT – al. Zwycięstwa 96/98

CENTRUM NURKOWE DIVE – ul. Szarych Szeregów 3

CENTRUM REHABILITACJI – al. Zwycięstwa 255

CENTRUM U7 – ul. Świętojańska 133

CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI MERCURY – ul. Starowiejska 58

CLINICA MEDICA – ul. Mireckiego 11

CORNER CAFE – ul. Świętojańska 78A

CUKIERNIA DELICJE – ul. Górskiego 2, Centrum Handlowe Riviera

CUKIERNIA FAJNE BABY – ul. Świętojańska 70/71

CUKIERNIA MY PLACE – ul. Górskiego 2, Centrum Handlowe Riviera

DOM CZEKOLADY – ul. Górskiego 2, Centrum Handlowe Riviera

EDUFUN – ul. 10 Lutego 21/2

EDUROBOT – ul. Świętojańska 73

ELEFUN – ul. Wiejska 1

EMPIK SCHOOL – ul. Świętojańska 64

EUROLIDER – ul. Nowowiczlińska 35

FAMILLY WORLD – Galeria Szperk, ul. Płk. Dąbka 338

FRYZJER DZIECIĘCY KOLOROWE CZUPRYNKI – ul. Gryfa Pomorskiego 54A/U2

FUNDACJA MAMY Z MORZA – ul. Brzechwy 3/5

GABINET BEAUTIFUL SKIN – ul. Świętojańska 57

GABINET KOSMETYCZNY BEAUTY BUFFET – ul. Wrocławska 57

GALERIA MALUCHA – ul. Traugutta 2

GDYŃSKIE CENTRUM KULTURY – ul. Łowicka 51

GEOBAN S.A. – ul. Łużycka 6B

HOSSA – ul. Władysława IV 43

HOTEL KURACYJNY – al. Zwycięstwa 255

HOTEL RÓŻANY GAJ – ul. Józefa Korzeniowskiego 19D

IMPRESJA – STUDIO EDUKACJI MUZYCZNEJ – ul. Wielkopolska 403

JACKS BAR RESTAURANT – al. Zwycięstwa 243

JATOMI FITNESS – ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 338

JAZZ CAFE – ul. Wielkopolska 403

KAWIARNIA CAFE KLAPS – ul. Wybickiego 3

KAWIARNIA CAFFE ANIOŁ – ul. Kilińskiego 6

KAWIARNIA CIUCIUBABKA CAFE – ul. Piłsudskiego 30

KAWIARNIA CONTRAST CAFE – Bulwar Nadmorski

KAWIARNIA FABUŁA – pl. Grunwaldzki 2

KAWIARNIA LE BONJOUR – ul. Świętojańska 62

KAWIARNIA SLOW CAFE – ul. Filipkowskiego 20

KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI INVIMED – ul. 10 Lutego 16

KLUB MAŁEGO ODKRYWCY – ul. Popiela 15

KOMPAS EDUKACYJNY – ul. Wielkopolska 42

KREATYWNA ŚWIETLICA – ul. Nagietkowa 73

KUŹNIA TALENTÓW – ul. Szyprów 24B

LADY FITNESS – ul. 10 Lutego 16

LILKI SZPILKI – ul. Bema 10

LULLU DESIGN – ul. Władysława IV 28

LOVEAT – ul. Świętojańska 107

LOVEAT – ul. 10 Lutego 21

MAKARAKA – ul. Oliwkowa 29

MANA DAY SPA – ul. Żwirki i Wigury 2A

MATH RIDERS – ul. Olgierda 125A

MEDICODENT – ul. Starowiejska 24

MR. PANCAKE GDYNIA – ul. Mściwoja 3

MUZEUM EMIGRACJI W GDYNI – ul. Polska 1

MUZEUM MIASTA GDYNI – ul. Zawiszy Czarnego 1

MUZEUM MOTORYZACJI – ul. Żwirowa 2C

NABOGATO SUSHI BAR – ul. Świętojańska 95

PARK TRAMPOLIN JUMPCITY – ul. Tadeusza Wendy 7/9

PIQNIQ NALEŚNIKARNIA – ul. Świętojańska 105

PIZZERIA MĄKA I KAWA – ul. Świętojańska 65

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA TY I JA – ul. Legionów 54/3

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE P.W. ŚW. RODZINY Z NAZARETU – ul. Miernicza 9

PRZEDSZKOLE OKSFORDZIK – ul. Reja 19/18

PRZEDSZKOLE TUPTUSIE – ul. Snycerska 11

QUADRILLE CONFERENCE & SPA – ul. Folwarczna 2

REMEB SALON – al. Zwycięstwa 241

RESTAURACJA ALT CAFE – ul. Legionów 112F/1

RESTAURACJA BARRACUDA – ul. Bulwar Nadmorski im. F. Nowowiejskiego 10

RESTAURACJA BAZAAR – ul. Świętojańska 49

RESTAURACJA BENEFICIO – ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 338

RESTAURACJA BIAŁY KRÓLIK – ul. Folwarczna 2

RESTAURACJA BIO WAY – ul. Górskiego 2, Centrum Handlowe Riviera

RESTAURACJA BIO WAY – ul. Władysława IV 37

RESTAURACJA BRITANNICA STEAKHOUSE – al. Zwycięstwa 255

RESTAURACJA COCO RESTAURANT – ul. Waszyngtona 21

RESTAURACJA COZZI – ul. Władysława IV 49F

RESTAURACJA DEL MAR – ul. Bulwar Szwedzki

RESTAURACJA EUREKA – al. Zwycięstwa 96/98

RESTAURACJA GOOD MORNING VIETNAM – ul. Świętojańska 83

RESTAURACJA MALIKA – ul. Świętojańska 69

RESTAURACJA MARIASZEK – ul. Spółdzielcza 1

RESTAURACJA MOSHI MOSHI SUSHI – ul. Jerzego Waszyngtona 21

RESTAURACJA OGNIEM I PIECEM – ul. Świętojańska 87

RESTAURACJA PANORAMA – al. Mickiewicza 1/3

RESTAURACJA PRZYSTANEK ORŁOWO – al. Zwycięstwa 237/3

RESTAURACJA TAWERNA GDYNIA – al. Jana Pawła II 11

RESTAURACJA TOM’S DINER – ul. Świętojańska 47

RESTAURACJA TRIO – ul. Starowiejska 29/35

RODZICE BEZ OBAW – ul. Stanisława Filipkowskiego 20/U3

SALON FRYZJERSKI ANTONIO – ul. Jana Kilińskiego 8

SALON FRYZJERSKI MEDIUM – ul. Poziomkowa 9

SELFIESHOP.COM.PL – ul. Świętojańska 61

SKLEP ARTYSTYCZNY VENA – ul. Świętojańska 97

SKLEP BIO ŚWIAT – ul. Starowiejska 16

SKLEP KIDS CONCEPT – ul. Morska 174

SKRZYDŁA NATURY – ul. Biskupa Dominika 24

SLOW FOOD – ul. Świętojańska 61

STOMATOLODZY NEODENTIS – ul. Starodworcowa 1E/3

TOMATOLOGIA DZIECIĘCA I RODZINNA KLUB KROKODYL – ul. Warszawska 78

STUMILOWYLAS – ul. Wielkopolska 303

SZKOŁA RODZENIA ZAUFAJ POŁOŻNEJ – ul. Słowackiego 53

SZPITAL MORSKI – ul. Powstania Styczniowego 1

SZTUKA NAUKI – ul. Świętojańska 59/5

TEATR MIEJSKI – ul. gen. Józefa Bema 26

U LODZIARZY. WYTWÓRNIA LODÓW PRAWDZIWYCH – ul. Świętojańska 100

USKRZYDLAM PORADNIA TERAPEUTYCZNA – ul. Kapitańska 44

WYMIENNIKOWNIA/BIBLIOTEKA – ul. Kartuska 20

YMCA OGNISKO MŁODZIEŻOWE – ul. Żeromskiego 26

ZIELONY ROWER – al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 32

OKOLICE

AGROTURYSTYKA U RYCHERTÓW – Kiełpino, ul. Starowiejska 14

AKADEMIA UMIEJETNOŚCI EDU – Rumia, ul. Towarowa 11A/1

AUTODROM POMORZE – Pszczółki, ul. Żuławska 5

BAR MARYLIN – Straszyn, ul. Starogardzka 42

CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU KOSZAŁKOWO – Szymbark, Wieżyca 32

CENTRUM REHABILITACJI – Trąbki Wielkie, ul. Pasteura 1

HELEN DORON – Rumia, ul. Piłsudskiego 68

HOTEL CZARNY KOS – Borkowo, ul. Letniskowa 10

HOTEL FALTOM – Rumia, ul. Grunwaldzka 7

HOTEL KOZI GRÓD – Pomlewo, ul. Leśników 3

POLIPACK – Gościcino, ul. Handlowa 21

PORT RUMIA – Rumia, ul. Grunwaldzka 108

PROJECT STONE – Tczew, ul. Gdańska 20

RESTAURACJA HITO SUSHI – Borkowo, ul. Współczesna 1/M

RESTAURACJA KOWALL – Kowale, ul. Staropolska 32A

RESTAURACJA PARMEZAN – Rumia, ul. Żwirki i Wigury 18A

RESTAURACJA POD ZEGAREM – Kowale, ul. Wierzbowa 2

RESTAURACJA TABUN – Otomin, ul. Konna 29

SUPERPLANET – Borkowo, ul. Klasyczna 2/2

TOYOTA WALDER – Chwaszczyno, ul. Oliwska 58

UKRYTE PIĘKNO – Pruszcz Gdański, ul. Mickiewicza 1

WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ – Łapino, ul. H. Sienkiewicza 50

ZIELONA BRAMA – Przywidz, ul. Gdańska 26

POZOSTAŁE

ACTIVITAS – Bydgoszcz, ul. Jana Maciaszka 15

BRZUSIO BOX MONIKA SERAFIN – Gryźliny, ul. Kościelna 13

DINOPARK MALBORK – Malbork, ul. Toruńska 61

DOM ZDROJOWY – Jastarnia, ul. Kościuszki 2A

DOLINA CHARLOTTY RESORT & SPA – Słupsk, Strzelinko 14

HOTEL ASTOR – Jastrzębia Góra, ul. Rozewska 38

HOTEL PRIMAVERA CONFERENCE & SPA – Władysławowo, ul. Rozewska 40

KLUB MAM MALUSZKA – Pierwoszyno, ul. Kaszubska 11

NOWA HOLANDIA – Elbląg, ul. Nowe Pole 1B

SENKO – Słupsk, ul. mjr. Henryka Sucharskiego 85